PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33591}

Straceni

The Forsaken
5,2 2 236
ocen
5,2 10 1 2236
Straceni
powrót do forum filmu Straceni

słabizna

ocenił(a) film na 3

Kolejny bardzo słaby horror o wampirach i łowcach. Brak w tym filmie spójności i jakiejkolwiek logiki. Akcja zupełnie nie wciągająca. Obejrzałem film do końca, ale było to zmarnowane półtorej godziny.

użytkownik usunięty
Paulek

Kolejny słaby... Zajebisty!!!
Film jest dobry nie gadaj jak chcesz zobaczyć beznadziejny film o wampirach nie posiadający żadnej fabuły to obejrzy Wampiros z Johnem Bon Jovi a w tedy dopiero zobaczysz że Forsaken jest super. Ma wiele orginalnych rozwiązań których dotąd nie było...

użytkownik usunięty

pewnie i są gorsze, ale...
Pewnie masz rację, że znalazłoby się sporo gorszych filmów, wolałbym jednak równać w górę, a nie w dół. A swojego zdania nie zmienię, przynajmniej póki nie obejrzę wspomnianego przez Ciebie filmu.

Wspomniany film jest gorszy od "Zemsty toksycznego Mutanta" także nie polecam go oglądać. A przedmówca ma rację co do orginalności pewnych rozwiązań. Jednak mimo ich to tylko średniak ale nie można mówić tutaj o jakimś gniocie - ja zabierałem się za niego właśnie z taką myślą a zostałem mile zaskoczony. Nie jest rewelacyjny, nie jest gniot. Po prostu średniak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones