PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609772}
6,8 461
ocen
6,8 10 1 461
Student of the Year
powrót do forum filmu Student of the Year

Super film! ;-)

ocenił(a) film na 8

Na początku czytając opis, film bardzo mi przypominał Always Kabhi Kabhi i jakoś nie miałam ochoty go oglądać. Jednak jak już zaczęłam to wiedziałam, że to zupełnie coś innego, innego pod względem treści, fabuły i co najważniejsze gry aktorskiej! "Student...." jest o niebo lepszym filmem.
Film jest lekki, przyjemny, polecam bardzo serdecznie przede wszystkim wtedy gdy chcecie się naprawdę zrelaksować! U mnie ma 8 ;-)

ocenił(a) film na 7
chichi20

Bardzo milutki film, dosyć podobny do Always Kabhi Kabhi tylko, że z ciekawszą historią. Oczywiście nie można zapomnieć o wschodzącej już gwieździe, którą jest Siddharth Malhotra. Na uwagę zasługuje również Varun Dhawan, który w roli Rohana także dobrze się spisał. Choć nie jest to wybitnie ambitne kino (ale przecież w tym filmie nie o to chodzi) to byłam pozytywnie zaskoczona.

ocenił(a) film na 4
chichi20

hej a gdzie oglądałyscie? bo chce obejrzeć ale nie moge znaledz

wik22

kochana , wiekszość kolekcji boly znajdziesz u gryzonia, mam nadzieje że wiesz o co chodzi, nie moge napisać normalnej nazwy bo naruszam regulamin ;( co mnie rozwala, skoro dystrybutorzy leją na Polaków to niech sie nie dziwią ze "pożyczamy" sobie filmy z netu

ocenił(a) film na 7
aniaopole7

Na gryzoniu są, ale nie po polsku, a na z*a*l*u*k*a*j zatrzymuje się w połowie i nie można dalej obejrzeć... Tak bardzo chciałabym obejrzeć ten film...

sikorskadagmara

Witam, na gryzoniu jest z polskimi napisami, jeśli chodzi ci o lektora to nie wiem bo ja oglądam tylko z napisami, pozdro

chichi20

Czy mogłabyś mi powiedzieć gdzie obejrzałaś ten film ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones