Sufrażystka

Suffragette

2015 1 godz. 46 min.
6,9 20 624
oceny
6,9 10 20624
19 997
chce zobaczyć
{"rate":5.75,"count":4}
{"type":"film","id":695003,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Suffragette-2015-695003/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Sufrażystka
  • Sindarinn ocenił(a) ten film na: 6

Helena Bonham Carter, Meryl Streep ...Super, że znowu razem zagrały w jakimś filmie! Długo na to
    czekałam . Świetna obsadza, świetna fabuła! Zapowiada się ciekawie

• Sindarinn "znowu"? Błagam, jeżeli liczysz "Lemony Snicket" to zacznij liczyć od nowa :D
    Pierwszy wspólny film. Tak ja to widzę. NARESZCIE!

• lolandia ocenił(a) ten film na: 10

xxxoliksxxx To prawda. Helena w "Lemony Snicket" wystąpiła tylko epizodycznie.

• lolandia Wiem, ona, a raczej jej nogi ;)
    Nie zaliczam tego tym bardziej że nie było między nimi interakcji. Mam nadzieję, ze tu do niej dojdzie ;D

• Sindarinn ocenił(a) ten film na: 6

xxxoliksxxx To prawda, lecz mimo to w obsadzie filmu były razem, więc pozwoliłam sobie tak napisać :)

• Sindarinn Okej, rozumiem.

• użytkownik usunięty

Sindarinn Dla mnie te dwie aktorki są jak z dwóch światów, więc zobaczenie ich razem na ekranie będzie dość surrealistyczne:)

• random_cinemalover ocenił(a) ten film na: 8

Sindarinn Helenka i Meryl w jednym filmie - W KOŃCU, już nie mogę się doczekać! ("Serii niefortunnych zdarzeń" nie biorę pod uwagę) Po obejrzeniu zwiastuna zapowiada się bardzo ciekawie, chociaż dla takiej obsady i tak poszłabym do kina w ciemno :)

• robaczek_94 ocenił(a) ten film na: 7

random_cinemalover Może być to uznane za spoiler!

Myślę że się rozczarujecie bo chociaż Meryl jest wymieniona w obsadzie i gra ważna rolę to w filmie pojawia się na co najwyżej 5 min. Interakcja jest natomiast krótka.

Mimo to film gorąco polecam. Nie jest to arcydzieło ale ogląda się go z przyjemnością i na szczęście nie jest zmanierowany.

• Jumpin_jack_flesh ocenił(a) ten film na: 8

robaczek_94 Jednak Meryl Streep to już jest marka. Zagra w filmie 5 minut, a i tak będzie na plakacie ;)

• random_cinemalover ocenił(a) ten film na: 8

robaczek_94 No niestety... Ale chociaż była jakaś interakcja ;) mi też film bardzo się podobał.
    Tak jak napisał użytkownik nade mną Meryl może już teraz być twarzą filmu nawet jeśli wystąpi w nim przez ledwie kilka minut :D

• robaczek_94 Dokładnie, na plakacie jest, a w filmie widzimy ją niestety przez chwilę. Trochę nieuczciwe wobec widza, ale wiadomo, czego się nie robi by wypromować film...

Ale sam temat filmu ważny i ciekawy.

• DoloresBrunilda ocenił(a) ten film na: 5

Sindarinn Streep w całym tym filmie może zagrała 3 min ? a i nawet nie wiem czy tyle zagrała .... dla mnie zagrały by razem gdyby od początku do końca grały w całym filmie .... Meryl chyba w gościa przyszła na plan filmowy ....