PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568255}
6,3 57 193
oceny
6,3 10 1 57193
6,9 18
ocen krytyków
Super 8
powrót do forum filmu Super 8

Dziś odświeżyłem sobie ten film. Po obejrzeniu miałem dziwne przeczucie, że jednej sceny brakuje. Chodzi mi o to że Cooper (obcy) przemówił do Joe, że nauczył się ich mowy, że przez kilkanaście lat był więziony... Teraz szukałem tej sceny, nawet w rozszerzonej wersji tego nie ma. Mógłby ktoś to potwierdzić? A może się mylę?

ocenił(a) film na 7
MattWysocky

Czasami przy innych filmach które dawno oglądałem mam podobnie jak, mam wryte w pamięci jakieś sceny których szukam przez cały film a potem okazuje się że ich nie ma. Moim zdaniem to wszystko kwestia twojej/mojej wyobraźni lub/i mózgu. Ja oglądałem ten film i żadnej takiej sceny nie było, za to były dwie inne. Jak ten murzyn na filmie odtwarzanym w szkole opowiadał o cierpieniach tego kosmity i 2 jak kosmita trzymał tego chłopaka. Za 1 razem obejrzałeś film i potem musiałeś o tym myśleć. Jak myślałeś to te dwie sceny zlały Ci się w jedną i taką ją zapamiętałeś. Teraz obejrzałeś drugi raz i zonk bo takiej sceny nie ma :) Mi też mój mózg nie raz zrobił taki kawał. Wszystko zależy od stanu w jakim po raz pierwszy film oglądamy, dlatego czasami film wydaje nam się lepszy/gorszy niż naprawdę jest. Za jakiś czas oglądamy znowu i zadajemy sobie pytanie jak ja mogłem go tak nisko/wysojo ocenić. Podsumowując w filmie się nic nie zmieniło, zmienił się twój sposób postrzegania :) Mam nadzieję że pomogłem.

ocenił(a) film na 6
Tluczek00

Pewnie masz rację, dzięki wielkie za odpowiedź :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones