PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138858}

Superman: Powrót

Superman Returns
5,5 31 537
ocen
5,5 10 1 31537
4,6 8
ocen krytyków
Superman: Powrót
powrót do forum filmu Superman: Powrót

pIKENIE ROZBUDOWANA OPOWIESC O CZLOWIEKU ZE STALI :)

ocenił(a) film na 8
bartek26tm

Że co?

You can't be serious...

Tralalalalla , jeb****y filmweb i jego długie posty.....

ocenił(a) film na 5
MackKL

w smallvile ten superman to jakaś ciota, kiedyś widziałem jak ta jego dziewczyna(ta bruneta czy jakoś tak) zamieniła się w jakąś czarownicę i pomiatała nim jak dzieckiem, prawdziwy Superman to by z niej zrobił mielonkę.

użytkownik usunięty
Vampire19

Ja dzięki Smallville w ogóle zainteresowałem się tą postacią, zrozumiałem ją. Tak więc rzeczywiście mogę się zgodzić, że jest to najlepsza ekranizacja Człowieka Ze Stali. Niestety brak możliwości lotu totalnie psuje zabawę. Vampire, ten Twój przykład wcale nie jest dobry, bo prawdziwy superman tak właśnie postępuje. Nigdy nie naraża cudzego życia. Poza tym Smallville to opowieść o dojrzewaniu Clarka Kenta właśnie do bycia tym prawdziwym supermanem.;)

użytkownik usunięty

Poza tym Smallvillowy Clark jest bardziej ludzki i łatwiej jest go zrozumieć oraz utożsamić się z nim. Nie ma co, Smallville ROCKS!!!

użytkownik usunięty

Richard Donner's Superman rox

użytkownik usunięty

A no, każdy ma swoje rocks.Myślę, że jednak niewielu uważa Superman: Returns za Rocks. Po prostu tutaj nie ma się czym zachwycać...no może poza efektami specjalnymi. Ale teraz to prawie każdy film ma świetne.;)

ocenił(a) film na 9
bartek26tm

Obejrzałem 1 sezon i to tak bzdura... Dlaczego zniszczyli legendę stworzona przez Donnera?

ocenił(a) film na 6
tom_1984

Według mnie wznieśli ją na wyższy poziom. Dodali jej ducha i emocji. I pokazali, że na miano "super" trzeba sobie zasłużyć. Myślę, że wiele fanów Esa nie rozumie tego serialu.;)

ocenił(a) film na 6
tom_1984

Poza tym Donner nie jest twórcą supermana i...każdy ma prawo do swojej wizji. Jedna produkcja nie jest zależna od drugiej. A tak w ogóle zgadzam się z jasiomanią. W Smallville Clark dopiero staje się supermanem i z każdym sezonem przypomina go coraz bardziej.;)

użytkownik usunięty
tom_1984

Przynajmniej Smallville nie stara się naśladować i zżynać z klasyków z Reevem jak ten nędzny remake, jakim jest SR.;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones