PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138858}

Superman: Powrót

Superman Returns
5,5 31 550
ocen
5,5 10 1 31550
4,7 9
ocen krytyków
Superman: Powrót
powrót do forum filmu Superman: Powrót

Panowie wszyscy najprawdziwsi fani superman powiem wam tak wczoraj skonczyłem oglądac ten film i dalej jestem pod wrażeniem tego czego dokonał Singer krotko mówiąc sprostał zadaniu a nawet podwyąył bardzo poprzeczke innym ekranizacja komiksowym . A wiec film jest naprawde niesamowity tego nie da sie opisac w słowach trzeba samemu obejrzec ten film to wtedy sie zrozumie co mam na mysli ale naprawde film jest wrecz niesamowity panowie oto hit tego lata i nie zwracajcie uwage na tych ktorzy krytykuja ten film bo oni robia to specjalnie żeby tylko nas prawdziwych fanów wkurzyc podobna sytuacja była z "Kodem da vinci " tylko ze tam film był bardzo krytykowany przez filmowych krytyków a fani mieli ich krytyke w dupie bo i tak chodzili na ten film do kina bo film był naprawde fajny tak wiec polecam wszystkim i nie tylko fanom ale kazdemu kto chce zobaczyc efekty specjalne na najwyższym poziomie i ciekawa historie to to wszystko znajdzie w SUPERMAN RETURNS

ocenił(a) film na 10
angelus17

Koleś jescze bardzije mnie nabuzowałes !!!!!!!!! To musi byc zajebisty film !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! pozdro !!!!!!!!!!!!!!!!!! i tak jak mówisz FANI NIE SŁUCHAJCIE GŁABÓW CO LUBIĄ KOMIKSY Z KAJKO I KOKOSZEM :) POZDRO DLA CIEBIE

ocenił(a) film na 6
arkadzik

Bardzo mnie cieszy że mam tu takich fanów Supermana,ja też widziałem ten film,obecnie sciągam go w coraz to lepszych jakosciach ale i tak czekam na wypasioną wersje dvd z mnóstwem dodatków i tym podobnych,tylko my fani możemy powiedzieć że ten film to jest coś,ale inni tego nie rozumieją najwyraźniej,a odpowiedź jest prosta:Nie znają się na kinie.
Często pojawiają się wypowiedzi że film jest długi i nudny.
a)Ludzie to nie 40 minutowy serial
b)Krócej poprostu niedałoby rady przedstawić tego filmu,a jeśli tak to byłaby to kaszana a nie film(osobiscie to mogliby go jeszcze podkręcić do 3 godzin)
c)King Kong trwał 3 godziny
d)filmy teraz takie bedą kręcić wkracza nowa era kina,koniec z 90-minutowymi filmami,jak ludziom podoba sie jakiś film to chcieliby by trwał więcej i tak właśnie bedzie,bo dopiero po takim czasie wychodzisz z kina i mówisz "ale wypasiony film".
A jak ludzie się na film nakręcą pójdą do kina na swój ulubiony i długo oczekiwany film a tam niecałe 80 czy 90 minut filmu,to potem są komentarze typu "ale króciutki,nic się w nim nie działo,zawiodłem się.
Także sami widzicie.Lepiej jest jak film jest długi czy krótki?
Osobiscie bałem się ile bedzie trwał nowy superman,a tu nagle ujrzałem nowinkę na jakiejś stronie że film bedzie odrobinę dłuzszy od swojego poprzednika.Okrzyk radośći,i głęboka ulga,a temu genialnemu filmowi nie wyszlo to na złe.Pozdrawiam fanów.

ocenił(a) film na 8
krzysiek1986_86

Świeta racja. Dobre filmy muszą być długie. Swoją drogą uważam, że nowy Wolverine powinien trwać 2 godziny minimum. Optymalnie 2 i pół. Co do Supermana też się cieszę, że tak długo trwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones