PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558939}
7,1 20 157
ocen
7,1 10 1 20157
Surferka z charakterem
powrót do forum filmu Surferka z charakterem

polecam ten film

ocenił(a) film na 10

Wczoraj bylam z mezem w kinie zobaczyc "Soul surfer". Film swietny, momentami bardzo wzruszajacy. Dla zainteresowanych polecam obejrzenie wywiadow na youtube i poczytania o Bethany Hamilton. Film jest oparty na prawdziwych wydarzeniach i tym bardziej przemawia do widza. Jeszcze raz polecam

LiliGreat

a w jakim to kinie szanowna Pani widziała? rozumiem, że nie w naszym kraju

ocenił(a) film na 10
disturbed123

Mieszkam w Kanadzie i ten film pokazuja u nas od 08 kwietnia 2011 :)

LiliGreat

to zazdroszczę bo mam wielką ochotę obejrzeć ten film

ocenił(a) film na 8
disturbed123

kurcze ja też go chce obejrzeć jestem fanem anny i mam nadzieje że bedzie polska premiera

ocenił(a) film na 5
kokosek19

Skoro jest tu ktoś z kanady to zapytam czy żeby pojchać do kanady jest potrzebna jakaś wisa?

Weidlas

To czy do Kanady potrzebna jest wiza zależy od paszportu. Najnowsze (czerwony z twardą okładką) nie potrzebuje wizy, natomiast starszy (czerwony z miękką okładką) potrzebuje wizy, ale przypuszczam, że z dostaniem wizy kanadyjskiej nie powinno być problemów:)

Meg_41

czy w Kanadzie można kupić broń bez pozwolenia?

ocenił(a) film na 10
LiliGreat

Film faktycznie piękny. Jest bardzo wzruszający i zachęcający do przemyśleń nad samym sobą oraz do podążania za marzeniami, za czymśco się naprawdę kocha pomimo upadków. Poświęcenie tej dziewczyny i wiara w siebie jest niesamowita. Film absolutnie trzeba obejrzeć. :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
kokosek19

No to trzeba poczekać.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
GjenialnaGjenia

Ten film jest świetny. Nie da się go opisać słowami...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones