PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=863484}

Susza

The Dry
6,7 12 971
ocen
6,7 10 1 12971
6,5 11
ocen krytyków
Susza
powrót do forum filmu Susza

Jest klimat

ocenił(a) film na 6

To samobójstwo od początku się nie klei, więc śledztwo wciąga, jest tajemnica z przeszłości, jak w kryminałach Cobena, i się ogląda, choć rozwiązanie akcji nie powala. No i jest enigmatyczny Bana. Warto

ocenił(a) film na 6
belmont33

Mam dokładnie takie same odczucia. Ogląda się przyjemnie, niby wszystko się zgadza, ale pozostaje niedosyt. Oceny 6-7 wg mnie w pełni uzasadnione.

belmont33

to jak samobójstwo Andrzeja Leppera

ocenił(a) film na 6
belmont33

Zawiła historia znajduje rozwiązanie, jednak dla mnie sam fakt upozorowanego samobójstwa trochę zaburza logikę w tym filmie. Gość dostał dwukrotnie kamieniem w czaszkę, czy takie obrażenia nie wzbudziłby u śledczych podejrzeń udziału osób trzecich? Chyba, że wystrzał z tej broni spowodował bardzo rozległe obrażenia (czyli gość dosłownie stracił głowę)? Inna kwestia czy z tak długiej broni byłoby możliwe strzelić do samego siebie?

ocenił(a) film na 5
bene47

O tych samych rzeczach pomyślałem.... Do tego ślady stóp osoby postronnej na miejscu zbrodni plus rzeczy wysypane zna ziemię były dotknięte chya, że je pozbierał. Ślady ktor zostawiał zabity świadczyły o tym siebczolgal a nie tylko strzelił sobie w głowę. Co do śmierci dziewczyny to naciągane. Nikt nie sprawdził czy byl aspekt seksualng w mordestwie? Wynika, że ojciec ja zgwałcił więc ślady w ciele powinny być... DNA i po sprawie.... Kicha

ocenił(a) film na 8
dobry_soloniusz

na pewno w tych filmach które Ty preferujesz jest o wiele mniej "kichy"

ocenił(a) film na 8
dobry_soloniusz

te filmy nie są pokroju Marvela na których mózg kompletnie możemy wyłączyć

ocenił(a) film na 5
grzes1962

Nie oceniają książki po okładce. Nie wiem czy pijesz do mnie z tym Marvelem ale zaskoczyła by cię różnorodność gatunków, które lubię sobie obejrzeć

ocenił(a) film na 7
dobry_soloniusz

Skąd takie przypuszczenie, że ojciec ją zgwałcił, bo krzyczała? Sądzę, że ja pobił kiedy stwierdził, że spakowala się i chciala uciec (tak jak ja straszyl, że ją zabije gdyby chciala uciec jak jej matkę). Gdyby tak zrobił jak piszesz, to raczej główny bohater wsadzilby go...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones