PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=855109}

Sweat

6,1 12 305
ocen
6,1 10 1 12305
6,8 41
ocen krytyków
Sweat
powrót do forum filmu Sweat

Po 10 minutach nie zrozumiałem połowy dialogów, dajcie mi polskie napisy do tego filmu

ocenił(a) film na 4
parys88

Zastanawiałem się, czy to tak naumyślnie, czy mam kiepską kopię, czy też tradycyjna polska szkoła dźwięku.

Slayer

polecam jednak oglądanie filmów z legalnych źródeł, zupełnie inne doznania

ocenił(a) film na 4
bond_james

Na pewno to wina kopii. Ściągnie się film z Malezji, Rosji, Chin czy Niemiec i dźwięk działa, tło i dialogi sensownie zrobione. W polskich filmach od lat to samo: dialogi za cicho, tło za głośno. Już czasem naiwnie myślę, że w końcu to opanowali, ale zaraz ktoś brutalnie sprowadza na ziemię.

bond_james

Słaby argument. Oglądam mnóstwo filmów i seriali na netflixie i jest to samo. Dialogi ciche, a jak efekty walna to człowiek z łóżka spada.

klepak84

Widać nie mieli nic ciekawego do powiedzenia i muzyka lepsza była.

ocenił(a) film na 6
bond_james

Dźwięk słaby nawet w kinie z legalnej kopii. Na szczęcie jest grany z angielskimi napisami, więc nic nie straciłem. Film spoko, mi się podobał.

bond_james

Oglądałam film w kinie. Dźwięk koncertowo spierd0l0ny.

ocenił(a) film na 6
parys88

Umnie to samo - dialogi musiałemustawiać na 70% dźwięku, a jek pieprznęli muzą, to prawie mi żyrandol spadł...

ocenił(a) film na 5
parys88

Ja też miałam z tym problem, dlatego musiałam ratowac sie słuchawkami.

ocenił(a) film na 7
parys88

cóż, oglądałam w kinie i mam zupełnie inne doznania dźwiękowe :) Może nie było perfekcyjnie, ale wszystko dało się zrozumieć bez wytężania słuchu.

Cishevska

u mnie tak samo, w kinie wsio zrozumiałem

parys88

gdzie oglądaliście ten film? dopiero dzisiaj premiera

kramiaczek

Chyba netflix już nie pamiętam, to było 7 miesięcy temu, albo inny vod.

parys88

wgl nie było na żadnym vod

wyrelowyrewolerowany

Musiało być skoro oglądałem c'man

ocenił(a) film na 4
parys88

Dorzuć bańkę na postsynchrony i będzie git.

ocenił(a) film na 7
parys88

w kinie dźwięk git jest

ocenił(a) film na 7
sitekyo

Potwierdzam!

ocenił(a) film na 6
parys88

Oglądałam na canal plus online i też połowy kwestii nie zrozumiałam. Tragiczny dzwięk.

ocenił(a) film na 3
parys88

Właśnie tez obejrzałam ten film, również z legalnego źródła i naprawdę dźwięk nie powala. Tak jak ktoś napisał niżej, dialogi bardzo ciche a jak puścili muzykę, to mało żyrandol nie spadł.

igaleks

Witam. Mam pytanie czy ktoś sie orientuje co to za nuta 41:10 - 41.50. Dziękuje.

ocenił(a) film na 6
Brandon_7

nie ma na oficjalnym soundtracku tej nuty, może warto zainstalować aplikację Shazam i sprawdzić?

MegaTM

Jeden koleś mi napisał że to ten utwór Simple Flourish · Garry Judd https://www.youtube.com/watch?v=5ZUphSckkHU&t=93s

MegaTM

https://www.youtube.com/watch?v=5ZUphSckkHU&t=93s

parys88

Masakra! Musiałam sięgnąć po wielkie, szczelne, nauszne słuchawki…

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones