PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31398}

Sypialnie i Przedsionki

Bedrooms and Hallways
6,6 148
ocen
6,6 10 1 148
Sypialnie i Przedsionki
powrót do forum filmu Sypialnie i Przedsionki

Mało kto wie, że w tym filmie Ci Panowie mają romans :) To już wyjaśnia, dlaczego Vorenus ma zawsze postawę uległą wobec Marka Antonego :)

ocenił(a) film na 7
Jeffrey_Goines

A to dobre !!! Po przeczytaniu Twojej informacji zupełnie inaczej oglądało mi się serial "Rzym".

ocenił(a) film na 10
Kalina1710

No dobra, przez Was nie mogę ze śmiechuXD

ocenił(a) film na 10
WhiteDemon


Jak zwykle zachwyciłam się Purefoyem, a jak;)
Brandon to najsłodszy homoseksualista ever...- choć może nie do końca, ale nie będę zdradzać szczegółów.
A Darren najzabawniejszyXD
Matko święta, faceci z "Rome" do tego nasz "Mr. Smith"
Istne cuda;)
I James całujący się z Kevinem?
Wow.
Trzeba przyznać że robią to lepiej niż niejeden pairing kobieta+facetXD
Kurde, w tej scenie, gdzie Leo myślała że śni - a nie śnił! to było strasznie romantyczne.
Rewelacyjnie grają;)

PS. W "Rome" musieli pewnie boki zrywać, mając w pamięci swoje wcześniejsze role tutaj razemXD
Zwłaszcza, jak bardzo odmienne to były postaci, od Brandona i Leo...
Najbardziej rozśmieszyły mnie te parasolki i prehistoryczne suszarki do włosów;)
Akcja w namiocie też prześmiesznaXD
Hallander w różowym ręczniku i maseczce na dziobie, łahahah - poza tym, wspaniała rola, tak jak i Hugo Weaving'a;)
Świetny komediodramat, znowuż.
Dobrze, że zapoznałam się bliżej z filmografią J.P. dzięki temu, że polubiłam gościa - obejrzałam parę cudownych brytyjskich produkcji, które pewnie inaczej przeszłyby mi koło nosa;)
Jeśli ktoś polubił "W pogoni za Amy" - to "Bedrooms and Hallways" też mogą mu się spodobać.
Choć głowy oczywiście nie dam;)

ocenił(a) film na 7
WhiteDemon

A widziałaś może "Beau Brummell - ten czarujący człowiek" ? W tym filmie James jest zabójczy :) Oglądałam na YouTube. Warto. A dla mnie Marek Antoniusz jest dla "Rzymu" tym, kim Damon dla "Pamiętników wampirów". Creme de la creme.

ocenił(a) film na 10
Kalina1710

Oglądałam, świetna rola Purefoya, podobnie jak sam film;) - zgadzam się.

"A dla mnie Marek Antoniusz jest dla "Rzymu" tym, kim Damon dla "Pamiętników wampirów". Creme de la creme."

Hehe, porównaniem do Damona mnie rozbroiłaś, ale jest w tym dużo prawdy, również podzielam Twoje zdanie.
Marek Antoniusz wykreowany przez Jamesa do majstersztyk w swojej klasie, i chyba najzabawniejsza postać spośród tych występujących w produkcjach HBO...
Tyle że akurat w "Rome" mamy przyjemność podziwiać szereg niesamowitych, nieszablonowych postaci, genialnie zagranych, do tego praktycznie każda w serialu coś wnosi - a w VD niestety to różnie bywało;).
Niemniej - Antoniusz J.P to tak jak mówisz - Creme de la creme - absolutnie;)

ocenił(a) film na 7
WhiteDemon

W ramach obchodów Święta Wojska Polskiego za pół godziny idę oglądać ... "Ironclad" :). Ciekawi mnie ten film, czytałam różne skrajne opinie. Lecz najważniejsze jest to, że gra w nim JAMES .... :)

Jeffrey_Goines

Hm, jeśli dobrze zrozumiałem wyznania bohatera granego przez Purefoya w jednej ze scen - to on jest stroną pasywną w seksie, a więc jest odwrotnie niż w "Rzymie". :P
Film zabawny, lekki, naprawdę fajnie zagrany (Tom Hollander jest moim zdaniem z całej obsady najlepszy, ale właściwie nikomu nie można nic zarzucić), McKidd gra psychologicznie ciekawszą postać niż w "Rzymie" (poza tym ta romantyczna, gejowska uległość dodaje mu uroku, którego w serialu HBO mu brakowało -> tutaj jest nawet seksowny :P ), Purefoy też OK.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones