PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37644}

Szaleńcy

The Crazies
5,4 819
ocen
5,4 10 1 819
5,3 3
oceny krytyków
Szaleńcy
powrót do forum filmu Szaleńcy

7/10

ocenił(a) film na 7

Świetny przykład filmu z groszowym budżetem, ale za to zrealizowanym z pomysłem. Dynamiczny montaż Pana Jerzego nie pozwala się w ogóle nudzić. Obraz zawiera prawdopodobnie najbardziej epicką scenę śmierci w historii kina (Lynn "Oh" Lowry).

ocenił(a) film na 4
pawel_cimochowski

Film jest kompletnie nudny, gra aktorska może nie jest tragiczna, ale też nie nazwałbym jej dobrą, większość ról sztywna. Nie rozumiem co epickiego we wspomnianej scenie śmierci, nie widzę w niej nic nadzwyczajnego.

Film jest do bólu przewidywalny, oglądając oczekiwałem na jakieś ciekawe zwroty akcji, na cokolwiek ciekawego, niestety fabuła była prosta jak drut. Nie rozumiem tak wysokiej oceny. W filmie nie dostrzegłem niczego godnego uwagi. Potencjał to on miał, ale nie został wykorzystany.

ocenił(a) film na 7
rybap

W owej genialnej scenie śmierci nie ma niczego epickiego. Wprost przeciwnie. Użyłem ironii.
B-I

ocenił(a) film na 4
pawel_cimochowski

Aaa, to spoko :) Nie załapałem :P

pawel_cimochowski

Przede wszystkim zaspoilowałeś, że jedna z głównych bohaterek ginie. Tak się nie robi. Widziałem ten film parę razy lata temu, ale nie pamiętałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones