PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754595}
3,0 8 007
ocen
3,0 10 1 8007
3,3 20
ocen krytyków
Szatan kazał tańczyć
powrót do forum filmu Szatan kazał tańczyć

Nie interesuje mnie filmy tej pani, nie mam zamiaru ich oglądać,obejrzałam kiedyś jeden i bardzo pożalowałam-Chciałam tylko napisać ciekawą reakcję ludzi na zwiastun tego filmu, gdy siedziałam w kinie 2 dni na innym filmie i po prostu leciał zwiastun- jedna pani krzyknęła po zwiastunie "O mój Boże", część sali zaczęła się smiać, a pan siedzący obok mnie spuścił głowę, machnał ręką i schował głowę w kolanach.
Pozdrawiam.

Lucy3ify

Serio, siedziałaś w kinie 2 dni na jednym filmie? Gdzie dają takie maratony? A to prawda, że do kin chodzi motłoch, który śmieje się w najmniej odpowiednich momentach. Co zrobić? Z bałwana nie zrobisz człowieka. A może oni tak na pokaz? Filmu jeszcze nie widziałam, ale negatywne oceny na FW tylko zachęcają, żeby wyrobić sobie własną opinię, więc gdzieś kiedyś, bez napinki.

Morenita

mam kartę unlimited, chodzilo o to,ze dwa dni pod rząd poszlam do kina na dwa rózne filmy ;) mialam szczęście,ze przed jednym i drugim trafiłam na ten zwiastun xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones