film

Szczęśliwego Nowego Roku

Ironiya sudby, ili S legkim parom!
1975
3 godz. 12 min.
7,4 1 761
ocen
7,4 10 1 1761
1 424
chce zobaczyć
Grupa starych przyjaciół ma w zwyczaju spędzać Sylwestra w publicznej łaźni. Podczas jednej z zabaw, będącej wieczorem kawalerskim Żenii (Andrey Myagkov), nadmiar wódki... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Szczęśliwego Nowego Roku zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Grupa starych przyjaciół ma w zwyczaju spędzać Sylwestra w publicznej łaźni. Podczas jednej z zabaw, będącej wieczorem kawalerskim Żenii (Andrey Myagkov), nadmiar wódki sprawia, że dwóch kumpli traci świadomość. Pojawia się problem - jeden z nich, Pawlik (Aleksandr Shirvindt), miał lecieć do Leningradu, aby spędzić sylwestra ze swojąGrupa starych przyjaciół ma w zwyczaju spędzać Sylwestra w publicznej łaźni. Podczas jednej z zabaw, będącej wieczorem kawalerskim Żenii (Andrey Myagkov), nadmiar wódki sprawia, że dwóch kumpli traci świadomość. Pojawia się problem - jeden z nich, Pawlik (Aleksandr Shirvindt), miał lecieć do Leningradu, aby spędzić sylwestra ze swoją ukochaną. Pijani przyjaciele nie są w stanie przypomnieć sobie, który z nich i po co miał lecieć do tego miasta. Do samolotu, przy pomocy kolegów, trafia Żenia. Mężczyzna budzi się na leningradzkim lotnisku. Pewien, że wciąż znajduje się w Moskwie, wzywa taksówkę i jedzie do domu. Nazwa ulicy, wygląd budynku i numer mieszkania zgadzają się. Nawet klucz pasuje - ot, typowa sowiecka architektura. Nie sposób wyobrazić sobie zaskoczenia Nadii (Barbara Brylska), gdy ta, wchodząc do mieszkania, zastaje w łóżku półnagiego mężczyznę.

studio
Mosfilm
tytuł oryg.
Ironiya sudby, ili S legkim parom!
inne tytuły
The Irony of Fate, or Stream Bath Saga Wielka Brytania
Irony of Fate
The Irony of Fate, or Enjoy Your Bath!
Więcej...
O rolę Nadi ubiegała się Ludmiła GurczenkoSvetlana NemolyaevaAntonina Shuranova. Ostatecznie angaż otrzymała Barbara Brylska.
Zdjęcia do filmu realizowano w Petersburgu i Moskwie (ZSRR, obecnie Rosja).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych