PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34660}

Szept serca

Mimi wo Sumaseba
7,7 14 960
ocen
7,7 10 1 14960
8,0 4
oceny krytyków
Szept serca
powrót do forum filmu Szept serca

Obejrzałem drugi raz

ocenił(a) film na 10

i normalnie mnie porwał! Nie wiem jak innym, ale mnie kojarzy się nieco z "Majo no takyuubin", tyle że jest nieco poważniejszy, ale i ciut bardziej sentymentalny. Historia prościutka, lecz opowiedziana tak cudownie, z takim wyczuciem i taktem, że robi się z tego arcydziełko - oto przykład prawdziwej sztuki filmowej. Sam wielki Miyazaki-sensei nie zrobiłby tego lepiej. Bez chwili wahania 10/10.

PS Moon rlz.

ocenił(a) film na 9
Sqrchybyk

Historia prosta ok . A spójrz na charakter i odczucia Shizuku ...są skąplikowane (film "wyjaśnia" je nam w 100%)
Moim zdaniem shizuku od kiki (majo no takyuubin) bardzo różnią się charakterem . Łączy ich to że swoje talenty chcą poświęcić dla innych (w obu przypadkach chłopak...)
pozdr.... aaaa " PS Moon rlz. ? chodzi ci o film "Moon" z2009 ? (zgodzę się jest świetny , szczególnie przewodni motyw muzyczny.

ocenił(a) film na 10
Jamacty

Moon - gruby kot z tego filmu ;-) Co prawda nazywają go tu kilkoma imionami, ale Moon jest chyba "oficjalne", bo pod takim imieniem pojawia się w nawiązującym do "Szeptu" (konkretnie do postaci Barona) filmie "Narzeczona dla kota". Film "Moon" tez znakomity ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones