PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5119}

Szokujące wyznanie

Doing Time on Maple Drive
6,2 216
ocen
6,2 10 1 216
Szokujące wyznanie
powrót do forum filmu Szokujące wyznanie

Zastanawiam się tylko nad jedną rzeczą. Mianowicie, ojciec stwierdza, że alkoholik nie jest jego
synem ale gej, biorący ślub na pokaz już tak? Cieszę się i smucę jednocześnie.

Mimo to film bardzo ciekawy z fajnym morałem. Polecam:)

ocenił(a) film na 8
Pielip

Masz rację. Ogólnie alkoholik Tim (Carrey), był w tym filmie pokazywany jako ten "zły", a tak w sumie nic złego nie robił. Gej ukrywający prawdę o sobie i okłamujący swoją rodzinę jest w porządku :D

ocenił(a) film na 8
rockystallion

Może dlatego że alkoholizm nie jest taki "trudny" to wybór własny poniekąd a bycie gejem to raczej "klątwa"z którą zostajesz na zawsze inną sprawą jest to że ojciec chyba nie przepadał z Carrey nie tylko z powodu picia ale też dlatego że nie skończył szkoły drugi syn był po szanowanych studiach. Mnie najbardziej to zdziwiło że na tej rodzinie nawet nie zrobiło wrażenia to że córka usunęła ciąże? a to przecież coś bardzo złego w szanującej się rodzinie a oni nawet nie zamienili z nią słowa jak się o tym dowiedzieli tak jak by się nic kompletnie nie stało...po za ta aborcją to znam dokładnie taki sam model rodziny i te same problemy wychowałem się w takiej "szanującej się rodzinie dlatego film rozwalił mnie na łopatki jak bym wrócił do przeszłości....jest tak autentyczny i zachowania aktorów kreujące te postacie że to aż nie możliwe...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones