PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=207816}

Sztuka zrywania

The Break-Up
6,3 66 517
ocen
6,3 10 1 66517
5,3 7
ocen krytyków
Sztuka zrywania
powrót do forum filmu Sztuka zrywania

Beznadziejny koniec

ocenił(a) film na 4

Film był średni, ale końcówka beznadziejna.

ocenił(a) film na 5
Wonsski

a jak się skończyło ? Oglądałam kilka tygodni temu na TVN-ie ale wiadomo, po 6 reklamie się poddałam i konca nie zobaczyłam , więc uprzejmie proszę o spoiler :D

ocenił(a) film na 7
vera232

SPOILER SPOILER
SPOILER SPOILER
a skończyło się tym, że sprzedali mieszkanie i rozstali się. po pewnym czasie spotkali się przypadkowo na mieście, wymienili parę zdań i stwierdzili, że warto byłoby spotkać się kiedyś i porozmawiać dłużej. po czym odwrócili się i każdy poszedł w swoją stronę, ale obejrzeli się za sobą i uśmiechnęli się do siebie
SPOILER SPOILER
SPOILER SPOILER

ocenił(a) film na 5
kryslav

bez sensu trochę :] ale przynajmniej nie skończyło się jak się spodziewałam , czyli że żyli długo i szczęśliwie. Dzięki za spoiler !

ocenił(a) film na 7
vera232

Niby końcówka słaba, ale mimo wszystko film z przesłaniem, kłócili się robili sobie nazłość, ale mimo to czynami chcieli skłonić partnera do zazdrości i obudzenia uczuć. Rozstali się w spokoju i przyjaźni, po pewnym czasię się spotkali i końcówka pokazała nam, że dzięki przerwie zaś mają szansę :)

ocenił(a) film na 3
kryslav

kurde, dalej nie czaje tej koncowki. film byl beznadziejny, ale koncowka za to byla beznadziejna ! ;)

Ale jenn fajna dupoa

ocenił(a) film na 7
Wonsski

a dla mnie cały film był dobry. jedna z nielicznych komedii obyczajawo-romantycznych, która miała dobre, niecukierkowe zakończenie, za co podniosłem ocenę

kryslav

no końcówka też wywarła na mnie dobre wrażenie ;) a nie jakieś "cukrowe zakończenie"

ocenił(a) film na 8
Heller1304

i na mnie też! :)

użytkownik usunięty
Wonsski

jak dla mnie to dobrze się skończyło to ten facet to był skończony palant, nie zmieniłby się, po roku byłoby to samo

ocenił(a) film na 8

Moj boze mamy feministke x)

użytkownik usunięty
szymekhaha

powiedziałabym, że realistkę, gdybym miała faceta, który woli godzinami grać w gry zamiast np zrobić coś ze sobą poćwiczyć choćby to bym go wyrzuciła, najlepiej zaciągnąć kobietę do kuchni, buaha

Mi film bardzo się podobał ale to zakończenie.... mogli by być razem i to mnie trochę nie pociesza ale ogólnie film fajny :) aaaaa powiedzcie mi o co chodzi z tymi ciągłymi motywami polskimi jak flaga czy koszulka i inne?

ocenił(a) film na 7

A mi właśnie zakończenie najbardziej się podobało, było takie nieszablonowe i bardziej realne niż gdyby się pogodzili i żyli długo i szczęśliwie.

niupek

W 100% masz rację! :)

Heller1304

A ty nigdy nie masz i co? Będziesz mnie bił? Haha, tylko się nie uderz, cieciu.

ocenił(a) film na 6
niupek

Zakończenie fajne, troszkę zaskakujące, bo większość spodziewała, że się pogodzenia bohaterów :)

ocenił(a) film na 5
karolina100

Ja byłam pozytywnie zaskoczona bo (jak zwykle zresztą przy tego typu filmach) spodziewałam się tzw. "happy endu". A tu niespodzianka. Zakończenie jak dla mnie na plus.

ocenił(a) film na 8
niupek

dokładnie! :)

ocenił(a) film na 6

zgadzam się, dobrze że do siebie nie wrócili. :)

Kobieta jest od gotowania, zrozum to, im szybciej tym szybciej ktoś cie wybryndzluje.

szymekhaha

To nie feminizm tylko psychologia ;) Ludzie się nie zmieniają (nie kobiety czy mężczyźni — ogólnie ludzie), a już szczególnie dojrzały człowiek się nie zmieni. Czasami ludzie dostosowują się do nowych warunków, ale tutaj jakby znowu wrócili do siebie to znowu były by ... "te same warunki" i on by się stał taki sam.

Wonsski

Moim zdaniem końcówka była świetna. Sama, będąc scenarzystą tego filmu, napisałabym cioś jeszcze bardziej dramatycznego: spotykają się na mieście: ona z nowym facetem, on sam - i ona nawet go nie rozpoznaje. Żadnego przesładzania. ;)

lenag

zgadzam się, twoje zakończenia bardziej dramatyczne od tego filmowego, ale jeszcze lepsze byłoby gdyby spotkali się na mieście: on z nową kobietą, ona sama i on jej nawet nie rozpoznaje.

ocenił(a) film na 7
s3v3n

film z taką końcówką jeszcze bardziej by mi się spodobał, ale ta końcówka jest dobra, ponieważ nie jest cukierkowa, jak już zostało tu wspomniane i pozostawia po sobie nutkę niepewności, co dalej?

ocenił(a) film na 8
kryslav

Pozostawia pewien żal, że w sumie fajna para (niedopasowana, ale nie ma ludzi idealnie dopasowanych), poszło w sumie o nic wielkiego, a rozstali się definitywnie. Szkoda całej sytuacja, ale to trochę smutne zakończenie nie pasujące do filmu tego typu podnosi ten film w moim rankingu o wiele wyżej. No bo co, mięli żyć razem długo i szczęśliwie? :p gdzieś już to słyszeliśmy....:)

ocenił(a) film na 7
madzikk_

no zgadza się - końcówka smutna i niestandardowa, która równi eż w moim przypadku wpłynęła na podniesienie oceny

ocenił(a) film na 7
s3v3n

Twoja wersja lepsza, bardziej realistyczna. xD

Co do zakończenia to w doopach wam się poprzewracało, tylko nie wiem od nadmiaru czego;)
To jak ma się kończyć taka fabuła w komedii romantycznej? Mają biec razem po łące pełnej kwiatów czy może wręcz odwrotnie, któreś z nich ma wpaść pod pociąg?

Tutaj jest idealnie, bo ile "dobranych par" rozeszło się na waszych oczach? A czy jest ktoś, komu gęba nigdy nie zastygła w uśmiechu na widok spotkanej/spotkanego "ex", nawet jeśli wasze życia biegną już osobnymi torami?
Co z tego konkretnego spotkania mogło w filmie wyniknąć to już kwestia naszej wyobraźni. Znowu wielki plus za zaufanie do widza, za to, że nie rzucili się sobie na szyje płacząc, wybaczając i obiecując wspólne życie aż po kres tego świata...

Bardzo strawna komedia (ale nie taka że "uahaha boki zrywać") romantyczna (ale nie tak, żeby rzygać od landrynkowej sztampy).

ocenił(a) film na 8
lenag

o o o ! ;)

ocenił(a) film na 7
Wonsski

ja tez wolałam bym inne zakonczenie albo zeby byli razem albo zeby juz na prawde sie rozstali na zawsze i sie juz nie spotkali

ocenił(a) film na 6
Wonsski

Takie zakończenia są teraz w modzie, bardzo często występują w filmach o kryzysie w związku, małżeństwie itp.

ocenił(a) film na 9
Vangelis7

teraz tak ale film ma już kilka lat, stąd jego zaleta.. bo jest prawdziwy... W życiu tak jest że nie układa się tak jak byśmy tego chcieli...

Kris81

Tylko czemu tym ujowym facetem musiał być akurat..Polak ? Nie dziwi was to ? To jawny chamski skrajny anty Polonizm ..zrobili z Polaka jakiegoś tępaka nieudacznika i dupka ..jakież to krzywdzące względem tylu mas Polskich mężczyzn ..pracowitych ..zaradnych inteligentnych wiernych i szarmanckich względem swoich kobiet ..to zachowanie przystaje raczej bardziej do jakiegoś murzyna , persa czy przeciętnego pożeracza burgera ..a nie ...Polaka ...

ocenił(a) film na 7
Joseph88

Persa? Wiesz, że Persowie to starożytny naród, który bardzo wpłynął na losy i kulturę naszego świata i stworzyli wspaniałą cywilizację wtedy, gdy nie było jeszcze Polaków w ogóle.

Joseph88

buhahahaha rozwaliła mnie twoja wypowiedź ziomek! xD

Heller1304

Persami określa (tzn te miano ) się też grupę etniczną z bliskiego wschodu zamieszkałą kraje zachodnie ... ale czego ja wymagam ...heh ..nie nie nie wiem ..O Aleksandrze Macedońskim też nie słyszałem .... Chryste skąd się biorą takie łby..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Heller1304

Do was .. i hamuj się chłopcze ..

ocenił(a) film na 8
Joseph88

ależ polacy są tacy jak główny bohater :)

Radmelka

a polki jak główna bohaterka to nie jest . Bo ona jest Mega ładnaaaaaaaaaa i ta figura . Łyzkami bym ją jadł

Radmelka

Może twój .... widocznie takich sobie dobierasz ....żegnam.

ocenił(a) film na 8
Joseph88

he he he :D dobranoc :3

Joseph88

Nieprzypadkowo film osadzony byl w Chicago, gdzie jest bardzo, bardzo wielu Polakow :)

Wonsski

ale właśnie bardzo dobrze sie skończyło spoiler.Niby jak miało się skonczyk że pogodzili sie i zyli długo i szczęśliwie? przeciez to banał widziany w każdej komedii

ocenił(a) film na 8
maciekb80

no takie komedie to jeszcze moge ogladac,ma nie ma nic gorszego niz Big Love na koncu

ocenił(a) film na 4
Wonsski

Tak - film średni a za beznadziejną końcówkę -1, stąd oceniam na 4 :(

Wonsski

nikt nie zinterpretował tego tak, że oni się zejdą ponownie? to było widać na końcu.

ocenił(a) film na 7
Fornettka

ne było tego widać. był tylko uśmiech. otwarte zakończenie. koniec basta

kryslav

nieprawda. przecież widać było jak na siebie patrzą. oczywiście że się zejdą.

ocenił(a) film na 7
Fornettka

nieprawda. przecież widać było jak na siebie patrzą. oczywiście że zostaną przyjaciółmi.

kryslav

nieprawda. przyjaciele tak na siebie nie patrzą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones