PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486809}

Szukając Erica

Looking for Eric
6,9 4 942
oceny
6,9 10 1 4942
6,9 7
ocen krytyków
Szukając Erica
powrót do forum filmu Szukając Erica

Słaby i nudny

ocenił(a) film na 4

W ogóle nie wciąga, brak ciekawej fabuły. Może się spodobać jedynie fanom piłki nożnej i angielskiego humoru. Film słabiutki, bardzo się wynudziłem i męczyłem go oglądając - nie polecam

ocenił(a) film na 7
rafusss

nie polecam aktywności na filmwebie,chyba ze nauczysz się rozróżniać gnioty od filmów ,nostalgia anioła 10 serio ???

ocenił(a) film na 4
sebo2255

Polecam więcej aktywności umysłowej - jeżeli chcesz pisać ze mną,to wpierw naucz się podawać argumenty, zamiast skupiać się na czyiś gustach filmowych.
Peter Jackson to geniusz filmowy, zdobywca ogromnej ilości nagród, genialnie buduje nastrój i emocje. Jestem jego fanem. Pasjonuje mnie fantastyka i duchowość od najmłodszych lat, pochłaniam mnóstwo książek na ten temat. Jak chcesz porozmawiać na te tematy, to załóż proszę temat w odpowiednim dziale, a tu trzymaj się tematu. Kluby piłkarskie, piłka nożna mało mnie interesują, więc na ten temat się nie będę wypowiadał. Picie piwa, przeklinanie, chodzenie na mecze to nie moje klimaty. Jak zasypiasz przy nostalgii to nie pij tyle piwa.

ocenił(a) film na 7
rafusss

Nic chłopie nie zrozumiałeś z filmu , piłka jest tłem dla pokazania zmian w społeczeństwie angielskim.
Poczytaj coś ambitniejszego od fantastycznej grafomanii,Nostalgia i duchowość maja tyle ze sobą wspólnego ,co ja z piciem piwa.

ocenił(a) film na 4
sebo2255

Pomógł tobie ten film w twoich życiowych problemach? Znalazłeś w tym filmie ich rozwiązania?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones