PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700687}

Szukając Vivian Maier

Finding Vivian Maier
7,5 8 607
ocen
7,5 10 1 8607
6,8 13
ocen krytyków
Szukając Vivian Maier
powrót do forum filmu Szukając Vivian Maier

Jak dla mnie- film średni a historia ciekawa. Taki samograj. Historii dałabym 9, dokumentowi daję 5.

ocenił(a) film na 8
fosart

zgadzam się. przeciętnie zrealizowany dokument oparty na niezwykłej historii, po seansie chciałem, żeby film o V.M. powstał raz jeszcze.

ocenił(a) film na 7
fosart

I ja się zgadzam. Gdyby chcieć porównać ten film z "Sugar Manem", to tamten był dużo lepszy warsztatowo i z lepszym pomysłem na realizację, natomiast historia, a raczej bohater, mimo wszystko w miarę przeciętny/standardowy. A tutaj bohaterka niesamowita, dająca do myślenia ile jeszcze takich przedziwnych postaci chodzi po tym świecie. Bo niespełnionych muzyków nie brakuje. Ale film zrobiony sztampowo dosyć - też chciałbym zobaczyć inny dokument o V. Maier. Niestety, od wczoraj już wiemy, że autor "Sugar Mana" już nigdy więcej żadnego filmu nie zrobi... :-(

ocenił(a) film na 7
fosart

zgadam się, historia niesamowita, a film jako film- taki średni, ale i tak warto zobaczyć dla tej niewiarygodnej choć napisanej przez życie historii

fosart

dokładnie, postać jest niesamowita i warto zobaczyć także dokument BBC „Vivian Maier, Who Took Nanny’s Pictures?” gdzie większą wagę przypisuje się do artystycznej formy pracy i pojawiają się inni kustosze zajmujący jej pracami, a samo zajęcie okazuje się być opłacalne. Tutaj denerwował mnie niestety chłopak, który te zdjęcia odnalazł, jego sposób występowania przed kamerą był irytujący, a wypowiedzi często bezsensowne, nazbyt patetyczne, nachalne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones