PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617373}
7,3 160 227
ocen
7,3 10 1 160227
6,3 10
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 6
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 6

1: The Fast and the Furious
2: 2 Fast 2 Furious
3: Fast & Furious
4: Fast Five
5: The Fast and the Furious 6
6: Tutaj najprawdopodobniej - Fast and the Furious: Tokyo Drift
7: The Fast and the Furious 7 (i coś mi się wydaje, że w 7 zobaczymy Shauna)

ocenił(a) film na 10

Przecież to już było pisane http://kokolorez.files.wordpress.com/2013/03/annoyed-facepalm-picard-l.png
Co do pkt. 6 to nie najprawdopodobniej tylko na pewno :)

ocenił(a) film na 9

po numerze 2 jest to w kolejności Bandoleros, Los http://www.filmweb.pl/film/Bandoleros%2C+Los-2009-554993

ocenił(a) film na 7

1. The Fast and the Furious
2. Turbo Charged Prelude
3. 2 Fast 2 Furious
4. Los Bandoleros
5. Fast & Furious
6. Fast Five
7. The Fast and the Furious 6
8. The Fast and the Furious: Tokyo Drift
9. The Fast and the Furious 7

ocenił(a) film na 9

mam nadzieje że to co pisze to nie będzie dla kogoś jakiś spojler




a i jeszcze jedno przypomniało mi się z 2 części - na koniec filmu po schwytaniu Carter Verone, rozmawiają Brian O'Conner i Roman Pearce o kasie która zdobyli i Roman sie pyta Briana - On nie wyjdzie? Brian On wyjdzie! - złapie nas i odzyska wszystko co stracił!!!? czy to że Carter Verone może znów powrócic do szybkich i wściekłych było by czymś ciekawym, chyba ze w 7 dopadnie Romana czy w 8, a jeśli Shauna pojawi sie w 7, a wydaje mi sie że raczej tak bo ktoś musi zastąpić 2 kierowców utraconych w 6 cześci, po to tez na końcu Dom ścigał sie z Shauna w Tokio Drift, żeby sprawdzić jaki to z niego kierowca?
Teraz wy coś napiszcie co o tym sądzicie ?

Znając życie jeszcze niejedna osoba się zapyta co było z tą kolejnością. :D

Valenciaa

Ja nie zapytam , ale twierdze iż Tokyo Drift nadal jest na ostatnim miejscu , tak więc

1. The Fast and the Furious
2. Turbo Charged Prelude
3. 2 Fast 2 Furious
4. Los Bandoleros
5. Fast & Furious
6. Fast Five
7. The Fast and the Furious 6
8. The Fast and the Furious 7
9.The Fast and the Furious: Tokyo Drift

skad u mnie taka, a nie inna kolejność ? otóż..

Kto oglądał tokyo drift .. pamięta, że film nie kończy się tylko na śmierci Hana i trwaaa jakies prawie pół godziny , przy czym końcowa scena może ukazywać życie Shauna jakies nawet pół roku pozniej bo wygraniu i zostaniu królem Driftu... wtedy przyjeżdza już Dominic i chce się ścigać a Twinky(Bow Wow) mówi do Shauna , że ten gość(Dom) pokonał już wszystkich w AZJI ( tak , 7 część ma się rozgrywać w środkowej Azji i Tokyo) z czego na logike wynika, iż siódma część bedzie się rozgrywala w tym samym czasie co tokyo drift ... takie moje małe zdanie :) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
byebye

Dokladnie bedzie tak jak piszesz...

arielos

7 część ma się rozgrywać w Los Angeles....twórcy wracają do korzeni....:)

teksas55

Jesteś w błędzie , poczytaj newsy w sieci .. info o los angeles jest z lutego .. o Tokyo z maja :)

tutaj masz wszystko wyjaśnione http://akcjomania.manifo.com/blog/-szybcy-i-wsciekli--wracaja-do-tokio

byebye

Jesteś pewny że jestem w błędzie??? Info sprzed 10 h..:)

http://www.filmtok.pl/Pierwsze-szczegoly-fabuly-Szybkich-i-wscieklych-7-a36723

byebye

Wyglądało mi na to że Dom raczej znalazł się w Tokyo zaraz po smierci Hana i "spotkał" się z Shaunem aby dowiedzieć się co się stało. Po tym co działo się w FF6 nie widzę przeszkód żeby i FF7 miał miejsce w różnych krajach. Fajnie jak by pojawił się znowu Shaun

ocenił(a) film na 6
byebye

Wydaje mi się, że nie masz racji. 3 ostatnie filmy były założone jako "trylogia". Pod koniec "6" wchodzi bezpośrednio Tokyo Drift (gdyby było tak, jak mówisz, to ten dodatek byłby dopiero pod koniec "7"), Poza tym Statham jest zakontraktowany na "7", a skoro pojawia się pod koniec "6", to nam definitywnie rozwiązuje problem. Ponadto 7 ma być w LA, a jak wiadomo w "6" Rodzina wraca do starego domu, czyli tam też zacznie się akcja "7".

ocenił(a) film na 6
aquirlan

Ian Shaw (Jason Statham) będzie się powoli mścił za śmierć. Jego pierwszą ofiarą był Han. Kto będzie kolejną... przekonamy się w lipcu 2014r.

ocenił(a) film na 6
HK416

za śmierć brata*

ocenił(a) film na 9
byebye

Niewiecie nic o 7 a już w rankingach ją oceniacie.

ocenił(a) film na 10
byebye

Nie oglądałem jeszcze 6 !!

"1. The Fast and the Furious
2. Turbo Charged Prelude
3. 2 Fast 2 Furious
4. Los Bandoleros
5. Fast & Furious
6. Fast Five
7. The Fast and the Furious 6
8. The Fast and the Furious: Tokyo Drift
9. The Fast and the Furious 7"

Nie do końca według mnie jest prawidłową chronologią tzn generalny zamysł tak, jak najbardziej ,ale czas pomiędzy 2 Fast 2 Furious a Los Bandoleros a Fast & Furious. Pytanie brzmi jak Dominik wydostał się z Meksyku , w jaki sposób poznał Hana i Tego Leo i Rico Santos. Co prawda Los z Bandoleros opowiada o tym, ale nie w taki dokładny sposób. A co z O'conerem ?? W jaki sposób odzyskał blache FBI, skoro wypuścił Toretto ? I w jaki sposób zwerbował Letty skoro wiedziała, jaki był od 1 części ?. Wiem wiem można gdybać, ale fajnie by było zobaczyć to w filmie ;)

ocenił(a) film na 7
mrmdj

Co do chronologii to według tego powinno się oglądać ;)
A co do O'Conner'a to obejrzyj raz jeszcze 5. Fast & Furious ;p

ocenił(a) film na 9
byebye

Hmm, nie wydaje mi się, aby Tokio Drift było ostatnie... W Tokio, w tym ostatnim wyścigu Shauna i Doma można łatwo stwierdzić, że sie jeszcze nie znają, bo nie gadają ze sobą jak super przyjaciele, wspominają tylko o Hanie. Według mnie, Tokio Drift będzie po Szybcy i Wściekli VI, ale przed siódmą częścią ;)

Są plotki o spin-offie z Hobbsem. Pytanie tylko czy bedzie to przed FF5 po czy pomiedzy 6 a 7. Żródła te same które pisały miesiąc temu o Stathamie więc raczej wiarygodne

ocenił(a) film na 6
Turkisz80

Sam wymyśliłeś tą plotkę? -.-

Żadnego takiego spin-offu nie będzie.

HK416

Plotka krąży od Marca: http://www.cinemablend.com/new/Rock-Says-His-Fast-Furious-Spinoff-Coming-36517.h tml

ocenił(a) film na 6
Turkisz80

Padła również informacja z ust Diesla, że "7" ma być początkiem nowej trylogii.
Jeżeli tak, obie te plotki wzajemnie się wykluczają.

Być może Diesel chce nakręcić coś na wzór Los Bandoleros, z Hobbsem w roli głównej.

HK416

Po 4 części były plotki na temat reebota. Ale na tym się skończyło. Co do przyszłości serii okaże się wszystko po części 7 kiedy już przeliczą sos :)

ocenił(a) film na 8
HK416

Vin Diesel podczas wywiadu sam powiedział, że siódemka będzie początkiem nowej trylogii, tak więc prawdopodobnie czekają nas jeszcze trzy części serii co mnie cieszy, bo filmy nadal fajnie się ogląda.

O tym czy FF TD, jest po VI czy po VI, czy też w trakcie VII będzie można stwierdzić chyba dopiero kiedy siódemka wejdzie do kin, bo teraz możemy tylko snuć domysły na ten temat. Wiemy tylko tyle, że siódemka rozpocznie się w czasie kiedy Boswell po śmierci Hana pojedynkuje się z DK i tak jak wielu ciekawi mnie to czy Toretto przybędzie sprawdzić Shauna aby zwerbować go do składu czy też po prostu pościgać się po całej serii wygranych w Azji już po wyeliminowaniu Iana. Jesus...

alanero

Za czasów Tokyo Drift pewnie nie myśleli że pociągną do cześci 7. Co do Vina i Hana to poznali się pewnie po wydażeniach z czesci 1 kiedy to Vin musiał się gdzies ukryć.

ocenił(a) film na 8
Turkisz80

Chyba w Los Bandoleros Han wspomina, że Doma poznał gdzieś na jakichś wyścigach w Meksyku i od tego momentu postanowił z nim uciekać.

Ogólnie bardzo mi się podoba, że z postaci Hana wyciśnięto jeszcze tyle życia w tych trzech filmach.

ocenił(a) film na 6
alanero

A skąd wiadomo, że rozpocznie się od tego momentu? Nigdzie nie padła informacja na ten temat.

Patrząc logicznie, Ian na końcu "6" dzwoni do Doma i mówi: "Nie znasz mnie, ale poznasz."
Hana zlikwidował w Tokio, ale nie dlatego, że chce tam ściągnąć Doma. Bardziej bym obstawiał, że będzie chciał likwidować ekipę pojedynczo, tj. Roma, Teja, Briana itp.
Dom przyjeżdża do Tokio chcąc się dowiedzieć czyja to sprawka. Dowiaduje się o Shaunie, który również był przyjacielem Hana.

Kwestia medalionu. A raczej skąd Ian mógł wiedzieć, że medalion, który Letty dała Owenowi należy do Doma? (co prawda podarował go Letty, ale to nie istotne).
I ciekawe, co przyczyni się do pojawienia się Hobbsa i Eleny w "7"...

ocenił(a) film na 8
HK416

Myślę, że powiązanie między Owenem a Ianem ściągnie Hobbsa, albo Dom poprosi go o pomoc w zlikwidowaniu Iana... sam nie wiem.

ocenił(a) film na 7
HK416

Podobno ma być, czytałem gdzieś o tym

HK416

Dla fanów serii polecam ten wywiad: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=syiH4QN1eMA#!
Fajnie by było jakby seria wróciła do nielegalnych wyścigów oraz tunningu a ratowanie świata zostawili by dla Expendables i Avengers ;)

ocenił(a) film na 10
Turkisz80

Czyli co byś chciał zobaczyć w tym filmie bo nie rozumiem do końca. Same wyścigi u tuningowane samochody? w takim razie możesz sobie pojechać na zlot i obejrzeć na żywo. W filmie musi być akcja. Akcja to podstawa a samochody,wyścigi i tuningowane auta to tylko dodatek do całego tła. Ktoś kiedyś się wypowiadał na temat Szybkich i Wściekłych i nie pamiętam czy to był reżyser czy któryś z aktorów,mówił tak: Szybcy i Wściekli od samego początku opowiadają o rodzinie i przyjaźni a wyścigi i samochody są do tego dodatkiem.

Zastanówcie się wszyscy jakby to miało wyglądać jakby w filmie były same wyścigi? musi być akcja.

Co do Shauna to będzie w 7 części.
Co do chronologii to Fast Furious 7 i Tokio Drift dzieją się mniej więcej w tym samym czasie. Han ginie i Toretto dostaje telefon od Iana. Ale myślę że najpierw Toretto rozprawi się z Ianem a na sam koniec filmu 7 części pojedzie do Tokio i spotka się z Shaunem i w tedy ujrzymy wyścig.

Zapraszam na moją stronę fastfurious7.manifo. com

FF7manifo

Co ty mi tu za komentarze z przed roku wykopujesz ;) Bywam na zloty bardzo często. Co do serii to jak zauważyłeś, wyścigi i tunning to tylko tło, ale jednak uważam że w FF1 i Tokyo Drift, akcja kręciła się wokół aut i tunningu a fabuła była tylko tłem, i nadal uważam że to moje ulubione części :)
Słusznie zauważyłeś że seria opowiada też o rodzinie i przyjaźni ale jak spojrzysz wstecz, to aktualnie z dzieciaków ścigających się z policja przemienili się w postrach mafijnych bossów i karteli :)

ocenił(a) film na 10
Turkisz80

Pierwsza część była już filmem o policjantach i złodziejach. Co prawda samochodów było więcej i jak i wyścigów. Ale ile można dawać tego. Ja lubię 1 i 2 ze względu na klimat ale pozostałe części od 4 do 6 również mi się podobają. Może dla tego że zawsze jakoś lubiłem pościgi i filmy o złodziejach.

Co do newsu to prawda wykopałem trochę. Nie zwróciłem uwagi na datę.

Pozdrawiam.

FF7manifo

FF5 też bardzo fajna jeśli chodzi o zdjęcia i w ogóle pomysł na postać Hobbsa. Teraz każdy czeka z niecierpliwością na FF7, i uważam że pobije rekord oglądalności. Jestem ciekaw co pokaże James Wan, bo pamiętam jak w wywiadach obiecał że będzie twist i że postara się przestraszyć widza. Dlatego też wiele ludzi myślało że śmierć Paula Walkera to jakiś jego wkręt.
Polecam ci też mało znany film Born to Race. Ma naprawdę fajny klimat i fury.
Pozdrawiam również

ocenił(a) film na 10
Turkisz80

Oglądałem dwa razy i to jeszcze jakoś nie dawno. Bardziej tworzony na podstawie Tokio Drift. Jest jeszcze Fast Track ale ciężko się go ogląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones