Tada, kimi wo aishiteru

2006 1 godz. 56 min.
7,5 538
ocen
7,5 10 538
448
chce zobaczyć
{"type":"film","id":392532,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Tada%2C+kimi+wo+aishiteru-2006-392532/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Tada, kimi wo aishiteru
  • Coraz bardziej lubię oglądać chińskie i japońskie produkcje, naprawdę potrafią poruszyć duszę w
    tym swoim orientalnym klimacie.

Już mi się wydawało, że wszystko wiem, a zakończenie mocne, bardzo wyraziste. Noooo, przyznam,
    że całokształt bardzo udany.

POLECAM!

• anowi911 ocenił(a) ten film na: 10

madziadem Zgadzam się całkowicie... Zakończenie zaskakujące i wyraziste, naprawdę poruszające... Łzy uronione... Bardzo współczułam parze głównych bohaterów, szczególnie temu chłopakowi, któremu nie było dane jeszcze raz jej zobaczyć, kiedy jednak zdał sobie sprawę z uczuć...

Nie trudno się zgodzić z opinią, że Azjaci potrafią tworzyć świetne melodramaty! :-)

• Mrok ocenił(a) ten film na: 6

madziadem No właśnie... niby dziecinny film, skrytykowany przez wielu, ale jest w nim ta magiczna cząstka, której w zachodnich produkcjach próżno szukać. Te koreańskie filmy nie są może godne Oskara, ale poziomem wrażliwości przebijają Hollywood po stokroć.

To po prostu inny świat, jeszcze nie skażony i chyba stąd bierze się niezaprzeczalny urok tych produkcji.