PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555}

Tajemnice Los Angeles

L.A. Confidential
7,7 83 220
ocen
7,7 10 1 83220
8,0 28
ocen krytyków
Tajemnice Los Angeles
powrót do forum filmu Tajemnice Los Angeles

Ci dwaj panowie powinni dostać Oscara za ten film lub przynajmniej nominację!! Zagrali fenomenalnie, Spacey'a widziałam w wielu filmach i wiem, że to geniusz. Rusella oglądałam chyba po raz pierwszy w filmie i po prostu mnie zachwycił!! Oscar dla Kim to chyba pomyłka, co ona tam zagrała?! Nic szczegónego, no ale to już było drążone na forum, nie ma co do tego wracać ;)

ocenił(a) film na 8
Chelle

Spacey powinien dostać chociaż nominację do oskara. Zmiótł wszystkich równo. Crowe, jak to Crowe. Średnio. W Informatorze i Gladiatorze wypadł całkiem, całkiem. Ale tutaj był od niego lepszy pod każdym względem. Mimo że miał mniej czasu ekranowego. Co do Basinger to chyba musiała komuś dupy dać, żeby chociaż nominację załapać. A Cameron powinien odstąpić oskara za reżyserię Hansonowi. To samo tyczy się zdjęć Spinottiego.

Banana_Power

A mnie się właśnie Crow strasznie podobał, tak jak pisałam z resztą. Co do Kevina, to facet powinien dostać jeszcze 2 Oscary, za ten właśnie film i za se7en, albo tak jak napisałeś, przynajmniej tą nominację. O Basinger już nic nie napiszę, nie lubię kobiety...

ocenił(a) film na 7
Chelle

Crowe był tutaj naprawdę dobry, jak na niego oczywiście. Chociaż rola nie była zbyt skomplikowana. Grał narwańca i brutala. Za to Kevin jak zwykle popisowo. Niby Vincennes to gnida i łapówkarz to w wykonaniu Spacey'a nie się go nie polubić. Na jego korzyść przemawia także fakt, że miał najmniej czasu, a wycisnął z roli najwięcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones