PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10022}

Tajna broń

Broken Arrow
6,1 14 179
ocen
6,1 10 1 14179
5,2 6
ocen krytyków
Tajna broń
powrót do forum filmu Tajna broń

kicha

ocenił(a) film na 5

nie podobal mi sie, nie bylo w nim nic, co mogoby mnie ujac, zainteresowac. wszyystko w nim jest wtorne, sprawia wraznie jakiejs kopii filmu tzrymajacego napiecie i majacego jakikolwiek sens. nieudane przeciwstawienie sobie dwoch odmiennych bohaterow, marny konflkit psychologiczny, bo bohaterowie sa jednowymiarowi. ogolnie kiepskie wrazneia.

matcher

burak jestes i tyle!! to byl bardzo fajny film!! nieznasz sie!A Slater w nim gral 100 razy lepiej niz ten glupi travolta!!

ania_10

Nie, tak się składa, że to Ty się nie znasz. Buraczanko. ;P

ocenił(a) film na 8
TroPtyN

Travolta znakomicie zagrał w tym filmie ,idealnie nadaje sie do grania ról skończonych skurczybyków...i wkurzają mnie opinie ograniczonych buraków którzy się go czepiają...rola Slatera tez mi się podobą lubi obu bardzo...

ocenił(a) film na 4
ania_10

Burak jest ten kto zamiast podyskutować to swoją wypowiedź zaczyna od wyzwiska. Film jest kiepski niezleżnie od tego czy Travolta czy Slater grali dobrze. Zgadzam się z założycielem tematu.

ocenił(a) film na 8
_Pablos_

A ja się nie zgadzam. Ten film ma wiele fajnych scen akcji i efektów specjalnych. Nie jest to oczywiście arcydzieło, ale przyjemnie się ogląda. Idealny film na piątkowy wieczór w Jedynce.

_Pablos_

burak jestes.

matcher

burak jestes.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones