1 godz. 42 min.
7,6 13 229
ocen
7,6 10 13229
5 980
chce zobaczyć
{"rate":6.3333335,"count":3}
{"type":"film","id":31401,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Tam+i+z+powrotem-2001-31401/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Tam i z powrotem
  • braszek_filmweb ocenił(a) ten film na: 9

szkoda, ze na zakończenie filmu Frycz - czytaj Klimek okazał się donosicielem. wprawdzie w
    połowie filmu próbował uzasadnić "kapowanie" do SB, ale to jakoś nie przemawiało do mnie

• PustyKubekLipton ocenił(a) ten film na: 8

braszek_filmweb To, że Klimek był donosicielem można było podejrzewać dość mocno gdy trafił na izbę wytrzeźwień. Pokazany został jego dowód z nazwiskiem.

• PustyKubekLipton W dowodzie było Piotr Jurek.

• underground73 ocenił(a) ten film na: 8

braszek_filmweb Nie zrozumiałem tej sceny. O tym, że Frycz okazuje się być Klimkiem dowiedziałem się dopiero w momencie, gdy odszedł na moment od autokaru i wykonał telefon z budki telefonicznej, przechwytując go od anonimowej kobiety. Usłyszał wtedy od pracownicy szpitalu, że doktor jest w trakcie wykonywania operacji (co było prawdą), na co odparł : "Proszę powiedzieć, że dzwonił Klimek. Albo lepiej proszę nic nie mówić" czy coś w ten deseń ...

• underground73 Tez się złapałem na tym :) ale film jest naprawdę super :)

• creativemagazine_pl ocenił(a) ten film na: 8

underground73 Może dręczyły go (Klimka) wyrzuty sumienia i chciał się zrehabilitować doktorowi. Przy autobusie zrozumiał, że już się nie zobaczą. Taka sytuacja.

• Kasha ocenił(a) ten film na: 8

underground73 jego nazwisko padło także przed wejściem do autokaru gdy paniusia odczytuje listę pasażerów.

• Kasha Tak, padło. Piotr Jurek. "Klimek" to był pseudonim nadawany przez UB a nie nazwisko.

W dowodzie też było Piotr Jurek a nie "Klimek".

• misiu68 ocenił(a) ten film na: 8

braszek_filmweb szkoda to jest taka, że filmweb, który tak pilnuje i każe srodze za spojlerowanie bez ostrzeżenia, w obsadzie filmu podaje: Jan Frycz - Piotr Klimek vel Jurek, więc o tym, że Frycz jest Klimkiem wiadomo nawet nie oglądając filmu - NO KOMENTARZ

• Mitul ocenił(a) ten film na: 8

misiu68 przeciez to bylo oczywiste po ich wspolnej rozmowie przy pierwszej wódce

• webkosz ocenił(a) ten film na: 9

misiu68 Zwłaszcza, że Klimek to był pseudonim, a nie nazwisko. Ale fakt - o tym, że to był Klimek można się było domyślić podczas rozmowy przy wódce w połowie filmu.

• MajaAdamowicz ocenił(a) ten film na: 10

misiu68 Też mnie to zezłościło! Zajrzałam na początku filmu, by zobaczyć ocenę na filmwebie. Opisem obsady zepsuli mi napięcie dalszej części. Co prawda trochę się domyślałam, ale wolałabym obejrzeć bez takiej pewności.