1 godz. 45 min.
6,3 2 537
ocen
6,3 10 2537
2 035
chce zobaczyć
{"rate":5.6666665,"count":3}
{"type":"film","id":661643,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Tango+Libre-2012-661643/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Tango Libre
 • blagamciebieelka ocenił(a) ten film na: 8

  Mógłby być z tego tytułu dobry dramat, gdyby nie ostatnia scena rodem z czeskiego filmu, gdzie cała rodzina pakuje się do małej skody i odjeżdżają do krainy krecika. Oczywiście takie rozwiązanie zawiłej sytuacji jest bardzo optymistycznym akcentem w całym filmie, jednak jak dla mnie film miał potencjał stać się naprawdę ciężkim dramatem, np. przez uzycie broni przez Antoniego, który miałby w ten sposób podzielić los ojców. To by zmieniło wydźwięk filmu całkowicie, mimo tej małej fantazji daję 8/10 bo bardzo przypadł mi do gustu, dobry soundtrack, no i zasiał we mnie zainteresowanie filmami z motywem tańca. Polecam.

 • D3Mania ocenił(a) ten film na: 6

  blagamciebieelka Tak gdy nie to zakończenie... od samego początku do chwili jak przyjechał do wiezienie,by ich uwolnić był to na prawdę dobry dramat,lecz jak to często bywa zakończenie psuje całokształt.Ja widziałem takie zakończanie tuż przed więzieniem gdy Antonio mierzy w domu do matki,powinien strzelić jej w głowę a następnie jemu,dowiadują się o tym ojcowie w pierdlu i się targają z sceny na scenę bez szczęśliwego zakończenia,to byłby dramat na 8 a tak daje 6.

 • srick.pl ocenił(a) ten film na: 2

  blagamciebieelka jak dla mnie wielka porażka. zakończenie to już istny gwóźdź do trumny tego filmu.

 • chemas ocenił(a) ten film na: 9

  blagamciebieelka Zgadzam się, zakończenie psuje w pewnym stopniu całość filmu.

 • mirabozenna ocenił(a) ten film na: 7

  chemas Dokładnie gdyby nie zakończenie dałabym 8 a tak tylko 7 ☺

 • kaktusno44 ocenił(a) ten film na: 7

  mirabozenna Dokładnie to samo sobie pomyslałam, nie wiedziałam czego się spodziewać na końcu. Pomysł twórców rozczarował i obniżył moją ocenę filmu.