PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680342}

Ted 2

6,2 113 927
ocen
6,2 10 1 113927
4,2 12
ocen krytyków
Ted 2
powrót do forum filmu Ted 2

Kilka tygodniu temu weszłam by zobaczyć ocenę tego filmu i było 8,5 a teraz 7,1
Coś chyba tu nie gra ;)

ocenił(a) film na 6
Patrycja_Waszczuk

Do około 10 000 zawsze tak jest. Potem się normuje. Inna sprawa, że niektórzy nie oglądają, a oceniają :)

Bartosz3039

genialny humor, wspaniała obsada. Kto jeszcze nie widział, można za darmo tutaj:
youtube com/watch?v=3xITCl-1Hqo

ocenił(a) film na 7
Bartosz3039

No to prawda ;) ale zamierzam pojechać do kina na ten film i potem go ocenić,jedynka dla mnie nie była taka zła,a w zwiastunie drugiej części trochę się pośmiałam XD

Patrycja_Waszczuk

i będzie jeszcze niżej do 6,5 dobije na pewno. Film żałosny

ocenił(a) film na 8
Marek84

Film świetny

ocenił(a) film na 10
Marek84

Marek84 uważaj żeby ciebie nie dobili bo film był zajebisty

ocenił(a) film na 2
daniel5831

Ten film to gniot, ale to tylko moja opinia. Mógłbys mi napisać czym ten film zasługuje na miano ,, Arcydzieła ,, ?

ocenił(a) film na 7
wojtex148

Film ten nie jest ani nie będzie arcydziełem, gdyż jest to kontynuacja losów dwóch postaci z jedyni.. Fakt, iż uśmiałem się bardziej z 2 niż z 1 ale niestety zależy od tego w jakiej wersji oglądasz dany film.. Ja widziałem go w wersji bez cenzury + ENG.. == Zajebisty.. !! Co nie zmienia faktu, iż pierwsza cześć też była niczego sobie :) Pozdrawiam i Dobranoc :)

użytkownik usunięty
Marek84

Święte słowa :)

ocenił(a) film na 7
Patrycja_Waszczuk

Podobnie miałam ze Spring Breakers, w dniu kiedy szłam do kina (premiera) ocena na Filmweb to 7,0, potem już tylko spadała i zatrzymała się na 4,8 ;)

ocenił(a) film na 4
Patrycja_Waszczuk

Zmiana oceny, bo ludzie poszli do kina. Ten film to straszliwy syf, lepszy humor w polskich kabaretach.

ocenił(a) film na 7
rozkminator

jeśli ktoś idąc na ten film spodziewał się Woody'ego Allena to rzeczywiście.

Jak ktoś lubi część pierwszą to i druga mu się spodoba. W innym wypadku niech poczeka na DVD.

ocenił(a) film na 4
chop

Mógł też spodziewać się filmu godnego Setha McFarlane, który było nie było - reżyseruje, występuje a nawet pisał scenariusz... i zawieść się dość znacznie. Jeśli ktoś widział i lubi część pierwszą to fakt, sequel jest nawet chyba odrobinę lepszy - tyle że w moich oczach to i tak jest dużo poniżej poziomu McFarlane'a.

Żałuję, bardzo żałuję że na te filmy wybrano tak mało ciekawe scenariusze, bo sam setting - facet i gadający pluszak - jest obiecujący. Tyle że McFarlane jest mistrzem ciętej riposty i komentarza społecznego i w tym moim zdaniem powinien się dalej realizować.

Marzy mi się Ted 3 w którym bohaterowie ruszają na wycieczkę dookoła świata, podczas której jako typowe hamburgery - obrażają miejscową ludność, wywołują międzynarodowe incydenty, dziwią się że nie w każdej miejscowości stoi mcdonalds... Zwłaszcza, że Seth ma na koncie kilka świetnych odcinków FG w tym stylu, czyli wszelkie epizody pod tytułem "Road to..." gdzie bardzo podobny zestaw bohaterów (dzieciak i pies) wywołują lawiny śmiechu. Niestety patrząc na rozwój serii spodziewam się że w części trzeciej Ted będzie pokazany jako początkujący ojciec, temat tak przeżuty i wypluty że aż żal.

ocenił(a) film na 8
rozkminator

Dokladnie ja to bym wlasnie Teda 3 widzial w Chinach i jakas afera ;)

ocenił(a) film na 4
luquepl

Wycieczka do ISIS , narysowanie Mahometa na ścianie w kiblu, zaserwowanie bojownikom jajecznicy na bekonie - to dopiero byłaby jazda :) Byłby to pewnie ostatni film McFarlanea, ale za to jaki! :)

ocenił(a) film na 7
rozkminator

Jajecznica na bekonie! K*rwa! to żeś doj*bał. Ta scena byłaby epicka! Ale jedno pytanie, jak doprowadzić Teda do żołnierzy ISIS tak, by przeżył i byłoby to sensownie uzasadnione?

ocenił(a) film na 4
redokoks

- Porywają go dla okupu
- CIA go zatrudnia
- Przypałętuje się do nich po pijaku

Zresztą czy to musi być sensownie uzasadnione..? W komedii to nie jest konieczne. Absurd jest wręcz czasem jej elementem.

ocenił(a) film na 7
rozkminator

W tedzie wszystko jest uzasadnione, może i według zasad tego chorego świata ale jakieś uzasadnienie tego co się dzieje jest.

ocenił(a) film na 4
redokoks

Wierzę na słowo bo naprawdę nie chce mi się do tych filmów wracać i szukać braku logiki w wydarzeniach; inna sprawa że zupełnie mnie to nie obchodzi czy wydarzenia u MacFarlane'a mają uzasadnienie, czy nie, ba, wprowadzenie "uporządkowanego sensu" do jego komedii jest dla mnie ciężkie do zniesienia (cały wątek sądowy w "dwójce" może i jest logiczny i spójny - ale nieśmieszny i niepotrzebny).

ocenił(a) film na 4
chop

No właśnie oczekiwałem chamskiego humoru, który i owszem był, ale za mocno przeplatany z nadmuchanymi morałami i niepasującymi do tego filmu motywami: adopcja dziecka, małżeństwo, cały ten proces sądowy.
Coś się im pomieszało w tym scenariuszu i w końcu ani to dramat, ani dobra komedia, taki komercyjny zapychacz na wakacje.

ocenił(a) film na 8
chop

Dokładnie jak się jedynka komuś podobała to ted 2 jeszcze bardziej
A tak na marginesie nie każdy lubi taki rodzaj humoru

Patrycja_Waszczuk

bo moim zdaniem powinna być ocena od 1do5 a nie tam jakies 10 jakis absurd ?

ocenił(a) film na 7
rysiu266

Zależy kto ma jakie poczucie humoru ;)

ocenił(a) film na 6
Patrycja_Waszczuk

Coraz więcej osób obejrzało i tyle a jak wiadomo ile osób tyle opini.Dla mnie początek był żałosny, byłam zażenowana niektórymi scenami. .te ciągłe gadanie o, ,siurach "i spermie. Porażka. Później było na szczęście lepiej ,Amanda świetnie zagrała, pozytywnie mnie zaskoczyła ;)

ocenił(a) film na 7
pati1109

,,Ted'' można tak nazwać jest prawie jak ,,Straszny Film'' bezsensu (Dla niektórych) i pewnie dlatego wiele osób za takimi filmami nie przepada,ale ja takie filmy lubię =)
(No prawie jak ,,Straszny Film'' po prostu to porównałam,dlatego że są takie teksty)

Patrycja_Waszczuk

ludzie się połapali, że to straszny crap

ocenił(a) film na 7
Patrycja_Waszczuk

"Coś tu chyba nie gra", ale chyba w twoim myśleniu. Oczywiście bez urazy :) Im więcej głosów tym bardzo prawdopobodne że ocena się zmieni. Jak 1 osoba zagłosuje na 10 a potem druga na 5 to co niby film gorszy, bo średnia spadła o 2,5 ? Polecam trochę bardziej się zastanowić a dopiero pisać komentarze :))

Oczywiście jeszcze raz przypomnę - bez urazy :)

ocenił(a) film na 7
bambus002

Okey =) ale napisałam ,,Coś chyba tu nie gra'' tylko dlatego,że większość osób zauważmy od razu po zwiastunie oceniają,a jak już ten film doszedł do kin to już co innego,dlatego ta sytuacja wydaje mi się porąbana =/

ocenił(a) film na 7
Patrycja_Waszczuk

No fakt też są takie typki, jak dla mnie kompletnie nie zrozumiałe zachowanie. Ale jest też taka sprawa, że ludzie mieszkają za granicą, a tam premiery filmów są wcześniej niż u nas, a oceniają też tutaj :) Oczywiście mam na myśli polaków mieszkających w innych krajach. No ale oceniać po zwiastunie to fakt, juz szczyt... xd

użytkownik usunięty
Patrycja_Waszczuk

Już jest 6,8 :D i dobrze bo film tak pływki jak 1

ocenił(a) film na 7
Patrycja_Waszczuk

Teraz jest 6,7/19126 więc tendencja dołująca.

ocenił(a) film na 7
Patrycja_Waszczuk

po prostu ludzie z kijem od szczoty miedzy posladkami zaczeli oceniac film ;)

ocenił(a) film na 4
Shanks1337

Chciałeś powiedzieć ludzie mający jakikolwiek gust, ten chłam dla nastolatków i tak ma za wysoką średnią.

ocenił(a) film na 5
Patrycja_Waszczuk

Bo w pierwszej można było się pośmiać, a z drugiej złapać za głowę i powiedzieć co ja oglądam. Koncepcja Misia który stara się o prawo bycia człowiekiem, dla mnie debilna.

Patrycja_Waszczuk

A gdzie jest Mila Kunis??

ocenił(a) film na 6
Patrycja_Waszczuk

Pojawiły się wersje pirackie więc więcej osób obejrzało i zaczęło oceniać. Normalka. A na marginesie, część druga lepsza od pierwszej.

ocenił(a) film na 7
cyfrowy_baron

Rozumiem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones