Czemu wstawiliście kiepski polski plakat, w ogóle nie pasuje. do ciekawostek go, a zostawcie oryginał. Kto to zmienił w ogóle i dlaczego ?
też tego nie rozumiem, poprzedni był jednym z najlepszych plakatów jakie można był spotkać na FW w ogóle a ten jest taki jakiś byle jaki
A pamiętam jak śmialiśmy się z Czechów, że po czesku terminator to elektronicky mordulec, a teraz mało się nie rozpukłem jak to zobaczyłem ;)
W sumie jest to logiczne zagranie ze strony twórców filmwebu.
Każda seria ma układane albo plakaty kinowe, albo okładki DVD z tej samej serii, a w przypadku Terminatorów są to polskie plakaty kinowe. Trzecia i czwarta część je miały, druga nie bo w sieci nie ma żadnej dobrej wersji polskiego plakatu. Do pierwszej są nawet dwa (z czasów komuny), ale wolałbym aby ustawiono ten drugi:
http://www.filmweb.pl/Terminator/posters#picture-7429029
A najlepiej aby ustawiono kultowy plakat amerykański (tak samo przy dwójce):
http://www.filmweb.pl/Terminator/posters#picture-7463469
http://www.filmweb.pl/2.Terminator/posters#picture-7435320
Zwrócę się z tą prośbą do jednego z weryfikatorów, który ma uprawnienia, może obecny stan się zmieni...
Taki sobie, średni pop-art. Większość tych plakatów jest oparta na jednym i tym samym zdjęciu Schwarzeneggera. Ale jak już chcieli jakiś nietuzinkowy to mogli wybrać coś ciekawszego:
http://www.filmweb.pl/Terminator/posters#picture-7454669
Poza tym nie rozumiem tej polityki wpychania polskiego plakatu na siłę.