PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502327}

Terminatorzy

The Terminators
2,3 266
ocen
2,3 10 1 266
Terminatorzy
powrót do forum filmu Terminatorzy

Kompletne dno

użytkownik usunięty

Gdyby nie wypite wcześniej piwa,nie była bym w stanie obejrzeć tego filmu do końca:)
Film świetnie się sprawdza na jakiejś małej imprezce,gdzie jest dużo alkoholu,a wszyscy goście znają Terminatora Camerona,w tedy można,w ramach dobrej zabawy,obśmiać to 'arcydzieło' na wszystkie możliwe sposoby.Zdecydowanie odradzam oglądania na trzeźwo,bo film może spowodować nieodwracalne zmiany w mózgu ;)

w ten krytyczny sposób można obśmiewać 99% filmów z lat 80tych zarzucając im archaiczność i fatalne wykonanie. mówię tutaj o filmach akcji klasy b, azjatyckich filmach akcji itp. itd. nie bronię tego filmu, bo go nie widziałem, po prostu zauważyłem, że wyszedł na blurayu a tytuł mimo wszystko zaciekawia ;d
niestety często łapię się na tym, że większe hity ciężko mi się ogląda w domowym zaciszu. nie czuję sił by oglądać tego typu produkcje

użytkownik usunięty
lolomgroflpwned

Nie zgadzam się, uwielbiam kino lat 80-tych i nie uważam by film, tylko dlatego, że nie jest "nafaszerowany" efektami cyfrowymi był słaby. Uwielbiam tradycyjne efekty specjalne, a w szczególności animatronikę, bo to jest prawdziwa sztuka filmowa z duszą. Jak sam wiesz, w dobrym kinie liczy się przede wszystkim klimat, dobrze przemyślany scenariusz, aktorstwo. Widziałam setki filmów klasy B, które oglądałam z przyjemnością. Ten film to co najwyżej klasa Ź :), tu nie znajdziesz żadnej z wcześniej wymienionych rzeczy i chyba do końca nie wiesz z czym masz do czynienia. To "dzieło" jest produkcją studia The Asylum, które "specjalizuje" się w tanich podróbkach hitów kinowych i nawet tego nie ukrywa. Przykład: W kinie pojawił się "Obcy vs Predator", więc The Asylum zrobiło "Alien vs Hunter" i nie ma to nic wspólnego ani z Alien'em ani z Predator'em. W tych podobieństwach niebezpiecznie balansują na krawędzi plagiatu, co już raz doprowadziło do groźby pozwu sądowego ze strony giganta 20th Century Fox. Lista takich podróbek jest długa, a to że film pojawił się na bluray'u nie oznacza, że jest dobry. "Terminators" jest absolutną amatorszczyzną, nie ma to nic wspólnego z Terminatorem Camerona. Podczas seansu, ma się wrażenie, że osoba, która pisała scenariusz nie miała pojęcia jak to się robi. Fatalna realizacja, a aktorstwo nie istnieje. Na okładce powinno być ostrzeżenie - "Oglądasz na własną odpowiedzialność :). Dlatego skorzystaj z mojej rady, NIE OGLĄDAJ TEGO FILMU NA TRZEŹWO ;)

użytkownik usunięty

ja pierd... pięć piw nie pomogło... !!!!
no tak, wciąż byłem trzeźwy, to wiele wyjaśnia... :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones