PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763303}

Test na miłość

Permission
5,2 1 267
ocen
5,2 10 1 1267
Test na miłość
powrót do forum filmu Test na miłość

Już dawno

ocenił(a) film na 3

Nie oglądalam tak tandetnej komedii..
Aktorzy fatalni

ocenił(a) film na 3
s111

Tym razem zgadzam się z Tobą.

s111

Film jest nijaki, po prostu koszmarny- patrząc na dobór aktorów liczyłam na znacznie więcej. Sceny źle zagrane a między aktorami nie ma kompletnie żadnej chemii. Końcówka beznadziejna - mogli ją troszkę bardziej pociągnąć, a sam sens filmu??? no cóż można od początku się spodziewać jak to się skończy. Troszkę żal mi było Willa,

ocenił(a) film na 3
KarMach_1985

Mi też... Tym. Bardziej że nie on to zaproponował. Nigdy tak na prawdę nie chciał jej zdradzić

ocenił(a) film na 7
KarMach_1985

Między aktorami nie ma chemii, bo w ich związku już od dawna nie było chemii. To zupełnie nie jest o tym, że szczęśliwa i zakochana para wpada na dziwny pomysł. Oni jedynie stwarzali pozory dobrego związku - Will, który nie potrafi być z Anną szczery i nie potrafi przyznać się przed nią do swoich uczuć i Anna, które zupełnie nie wie po co robi, to co robi i niby chciałaby czegoś nowego, ale się boi. Cud, że ze sobą zerwali przed ślubem, bo po ślubie byłoby tylko gorzej.

ocenił(a) film na 7
s111

To dobrze, że nie oglądaliście komedii, bo to akurat jest dramat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones