PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1209}
7,6 36 696
ocen
7,6 10 1 36696
6,9 13
ocen krytyków
The Doors
powrót do forum filmu The Doors

Musical i Biografia

ocenił(a) film na 7

Ja bym jeszcze w gatunkach dodał musical i biografia. Co prawda nie lubie muzyki The Doorsów i jakoś nigdy mnie nie interesowali. Gdyby nie grała tam Meg Ryan to nie wiem czy kiedykolwiek obejrzał bym ten film. No obejrzałem. Gdyby The Doorsi grali muzykę, którą lubię (np. coś w rodzaju SlipKnoT) to byłby dla mnie ekstramalny film. Ale pomijając muzyke to dobry film niesamowita gra Kilmera, za którym raczej nie przepadam. Al ta rola był wyśmienita.

użytkownik usunięty
Boniu

Film wcale nie jest dobry traktuje osobe Morrisona powierzchownie i nie prawdziwie ukazuje jego postać, inni także pokazani są bardzo jednostronnie. Tylko ktoś kto nie ma pojęcia o postaci tego człowieka i grupy The Doors może tak ekscytować się tym filmem.
Morrison pokazany jest w filmie jako kawał skurwysyna który ma wszystkich w dupie i nic nie obchodzą go losy innych bliskich mu ludzi co było całkowitą nieprawdą gdyż tak naprawdę to inni wykożystywali całą jego szamańską moc nie zwracając uwagi na to gdzie go tym zaprowadzą.Na końcu życia wyczerpany nie ma dla kogo i po co żyć właśnie dzięki przyjaciołom których naprawdę kochał i szanował.
"Wybieram święto przyjaciół zamiast wielkiej rodziny"
"Zdradzony przez święto przyjaciół siedzę sam na drodze podczas burzy a kciuk wyciągnięty w górę zapowiada śmierć przez prawdziwe życie którego tak pożądałem"
"Gdyby tobym zechciałich słuchać" jesteś dupkiem

słuchaj koleś, dupkiem to ty jesteś. zarejestruj się najpierw to podyskutujemy. kopiujesz wszędzie ten sam komentarz, ciekaw jestem czy chociaż odpowiesz na moje posty. przypomina mi to dyskusje z onetu, jeśli wiesz o co mi chodzi. film wg ciebie traktuje osobe morissona powierzchownie, a wg mnie ty traktujesz powierzchownie ten film. jeśli niczego interesującego w tym filmie się nie doszukałeś, poza oczywiście mijaniem się z prawdą na temat Jima, to proponuję ci nie oglądać filmów i sprawa załatwiona.

core

kiedyś mi się ten film podobał teraz raczej mniej . . .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones