PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719365}
7,5 508
ocen
7,5 10 1 508

The Frame
powrót do forum filmu The Frame

Najpierw jedyna wada. Film jest za długi, sam koniec dosłownie męczy. To jedyny minus.

Ciężko to nawet nazwać filmem, to prędzej zabawa reżysera z oglądającym, w której nieuważny widz gubi się przez większość filmu. To co z pozoru wydaje się dziwne, wraz z kolejnymi minutami, staje się zwyczajnie abstrakcyjne, by na sam koniec wyjawić swoje sekrety. Ale nie wszystko, to że zrozumiecie, sprawi jedynie, że zaczniecie zadawać jeszcze więcej pytań.

Świetna praca kamery (która to ma swoje odzwierciedlenie w fabule), super gra aktorska, niejednoznaczna, zadająca wiele pytań, na które trzeba samemu sobie odpowiedzieć fabuła. Klimat, że nożem można go kroić, klimatyczna muzyka, pomysł i wykonanie, wszystko to sprawia, że jest to małe arcydzieło. Jestem szczerze zachwycony.

ocenił(a) film na 9
Sawpel

Zgadzam się w całej rozciągłości. Końcówka za długa. Ink pod tym względem się bardzo dobrze spiął. Oba filmy jednak bardzo dobre i wyjątkowe.

ocenił(a) film na 10
Sawpel

Mnie akurat koniec nie męczył więc ocenę dałem o oczko wyżej czyli max co bardzo rzadko mi się zdarza. Wszystko, dosłownie wszystko w tym filmie mi się podobało.

ocenił(a) film na 8
Sawpel

Film trochę mnie zahipnotyzował. Miałem tylko rzucić okiem, by zorientować się z czym to się je i w razie czego obejrzeć następnego dnia, ale wessało mnie do ekranu i nagle znalazłem się po drugiej stronie.

ocenił(a) film na 8
Sawpel

to fakt, że trochę męczą bułę końcówką ale dla mnie jest genialny. Ma swój niesamowity klimat

ocenił(a) film na 8
saint_madalene

Męczący trochę to fakt - fabuła była prowadzona w taki sposób, że po akcji przy ciężarówce spodziewałem się końcówki, a tu jeszcze 40 minut. Mam wrażenie że filmu totalnie nie rozumiem, dlatego ciężko mi go wyżej ocenić, ale jest ogólnie kozacki i wierzę że jest głębszy niż go zrozumiałem

Bambusss

Czy chodzi o ten film? https://filmfind.me/t/helllppp-me-to-find-the-name-of-the-movie-plllease/6714

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones