PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837215}
5,9 20 401
ocen
5,9 10 1 20401
The Kissing Booth 2
powrót do forum filmu The Kissing Booth 2

Już jest! :-)

ocenił(a) film na 9

‚The Kissing Booth 2” jest już na Netflixie w pl ;-) Właśnie zaczęłam oglądać. Miłego seansu! ... i miłych widoczków w postaci Jacob’a Elordi ;-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
KoneserOffa

Obejrzane, coś czuję że będzie 3!

ocenił(a) film na 9
tosia244

Łezka na koniec uroniona. Check️ Bardzo sympatycznie się oglądało :-))

ocenił(a) film na 9
tosia244

I tak. Musi być 3 część!

ocenił(a) film na 9
magdalenkaa_66

Musi, musi...

ocenił(a) film na 9
KoneserOffa

No need to be rude ... Masz jakiś problem ze sobą? Może jakiś specjalista coś doradzi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
KoneserOffa

Przepraszam najmocniej, że to ty od początku konwersacji?; W zasadzie z Tb nie ma konwersacji, bo zwyczajnie na mnie najechałeś bez żadnego powodu jak jakiś ostatni burak; obrażasz mnie i traktujesz jak ścierwo. Bo? Bo napisałam, że film został wstawiony na N, że go oglądam i że podoba mi się jeden z aktorów? Normalny jesteś? No need to zwykłe słowa angielskie XD Widzę, że choćbym napisała kropkę to się będziesz bulwersować, wychodzić z siebie i stawać obok. Bez najmniejszego powodu wyzywasz mnie od idiotek i rzucasz tekstami nie zesraj się. Albo jesteś wyjątkowo wulgarnym trollem, albo masz jakieś problemy z niedowartościowaniem, agresją, głową i swoim małym peniskiem. Nie będę dłużej kontynuować tej dyskusji, bo już zaprezentowałeś swój poziom, a raczej jego totalny brak. Żegnam i pożyczyłabym Ci wyjęcia kijasa z dupy, ale najwyraźniej jest to jeden z Twoich najmniejszych problemów. Bajo.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
KoneserOffa

Serio trollu? Jedyny argument jaki posiadasz, żeby zachowywać się na tyle wulgarnie, że Twój komentarz został zablokowany, to fakt, że używam skrótów w stylu Cb, Tb? To tylko pokazuje jak smutnym i agresywnym człowiekiem jesteś

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
KoneserOffa

Polecam najnowszą wypowiedź Aleksandrii Ocasio Cortez o języku używanym w stosunku do kobiet. Panu szczególnie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
KoneserOffa

Smutny, zakompleksiony człowiek z Ciebie. Widać, rekompensujesz smutne, szare życie, najeżdżaniem na przypadkowych ludzi w internecie. Twoja wulgarność jest obrzydliwa. Żegnamy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
KoneserOffa

ŻEGNAMY

ocenił(a) film na 10
magdalenkaa_66

Chyba jestem team Marco :D :P

ocenił(a) film na 9
DarkAngel1989

Ja wizualnie (że tak pozwolę to sobie ująć) jestem bardziej team Noah, ale bardzo polubiłam Marco. Ostatecznie jednak byłam usatysfakcjonowana wyborem głównej bohaterki. Chyba przywiązanie️

ocenił(a) film na 4
magdalenkaa_66

Marco lepszy :(

agathika

Obaj bardzo przystojni, ale Marco ma fajniejszą osobowość, taką spokojniejszą, cieplejszą, jest bardziej poukładany i ma fajniejszy styl bycia. Nawet to jego nie planowanie niczego i takie życie chwilą. Na dłuższą metę związek Elle z nim byłby głębszy w porównaniu do tego, który łączy ją z Noah.

ocenił(a) film na 10
magdalenkaa_66

Obejrzałam! Bardzo mi się podobał :) Nadal team Noah(Jacob) chociaż Marco również fajny ;) Coś czuję, że będzie 3 część.

magdalenkaa_66

3 czesc bedzie na pewno! Marco nie odpusci;) Jestem bardzo milo zaskoczona 2, trzyma poziom a postac Marco duzo wnosi. Noah jako good boy troche stracil na uroku zas Marco skradl moje serce, nie sadzilam, ze tworcom uda sie stworzyc postac, ktorej tak bedziemy kibicowac. Poza ekstra osobowoscia ma nieziemskie rzesy a ten glos to juz w ogole..ciary...;)

ocenił(a) film na 9
steffie

Haha prawda :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones