PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857496}
4,9 10 376
ocen
4,9 10 1 10376
The Kissing Booth 3
powrót do forum filmu The Kissing Booth 3

Przyjaźń między Elle i Lee jak się człowiek tak przyjrzy z drugiej strony jest według mnie jakaś toksyczna albo oni są jacyś przywiązani pępowiną faktycznie. Zdecydowanie najgorsza część według mnie z tych 3.

magdalena199997

Ich przyjaźń jest toksyczna, fakt... ale na związek między nią i Noah też się ciężko patrzyło. Mam wrażenie, że w tej części każdy był dla każdego toksyczny.

ocenił(a) film na 3
izabka

Najbardziej toksyczną osobą była Elle, pobiła każdego w tym temacie.

ocenił(a) film na 3
magdalena199997

No bez kitu. Laska się zastanawia, którą uczelnię wybrać, czy tę z chłopakiem, czy tę z przyjacielem (który ma dziewczynę. I który reaguje fochem, że wybrała uczelnię blisko chłopaka). Big fat LOL.

ocenił(a) film na 3
liberty

Plus, ja pier**lę, protagonistka się tłumaczy z poczuciem winy przed ojcem, że chce mieć swoje życie, ale znajdzie czas na wychowywanie swojego młodszego brata. Hello!!

magdalena199997

true, to nie była przyjaźń, to problem z lee, on nie umie na dystans. Z dziewczyną też zerwali w czasie gdy się nie mogliby widywać regularnie. Chcę zapomnieć o 2 i 3 części...

ocenił(a) film na 6
magdalena199997

A ja wolę takiego toksycznego przyjaciela, niż takiego toksycznego chłopaka. Noah przeszedł samego siebie.

magdalena199997

Obejrzalamczesc ale uwazam ze ich przyjazn jest super. Milo uslyszec, ze ktos bedzie za Tobą tesknil, ze Ciebie szanuje i Chce taka znajomosc utrzymac. Teraz kwestia co będzie dalej :) - jak dojrzale podejdą do sprawy ale przyjaciel z ktorym tyle mozna jest skarbem. Moja opinia:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones