The Power of Few

2013 1 godz. 35 min.
5,4 203
oceny
5,4 10 203
666
chce zobaczyć
{"type":"film","id":349005,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Power+of+Few-2013-349005/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu The Power of Few
 • wanad ocenił(a) ten film na: 9

  Gdyby nakręcił go jakiś Nolan czy inny Tarantino, to ludzie aż by się pluli z zachwytu - a tak mamy typowe zaniżone oceny niskobudżetowego filmu. Film (lekko) zahacza o wątki religijne, jeśli ktoś jest na to uczulony, to może rzeczywiście niech lepiej nie ogląda, niż miałby potem szukać dziury w całym i stawiać jakieś dwójki.

 • creep_ ocenił(a) ten film na: 7

  wanad Całkiem fajny, ciekawa konwencja króluje nad fabułą, z którą też nie jest źle (widywałam zdecydowanie gorsze dysproporcje formy i treści). Walken i ta gówniara od batoników mieli niezłe kwestie.

 • TangoAndWaltz ocenił(a) ten film na: 7

  creep_ 'Nie słuchaj rzeczy, których ludzie nie mówią, to poprawi ci się koncentracja...' Kwintesencja całego filmu :)

 • wanad Hej, a gdzie miałeś możliwość go obejrzeć? Ja szukam z polskimi napisami bądź od biedy z lektorem i nie mogę znaleźć.

 • TangoAndWaltz ocenił(a) ten film na: 7

  wanad Jeśli chodzi o wątki religijne, to uważam, że powszechnie uwielbiany Woody Allen ma więcej scen obrażających uczucia katolików, a i tak wszyscy chodzą na jego filmy.

 • TangoAndWaltz ocenił(a) ten film na: 7

  TangoAndWaltz Christopher Walken wchodzi w swoich rolach świadomie w religię w stylu pop, co widać chociażby w 'Armii Boga' i 'Siedmiu psychopatach'.
  Typ 'zobaczyłem Jezusa na szybie samochodu'. Nie wydaje mi się, żeby Doke stanowił szczególny wybryk w jego filmografii.

 • walus1981 ocenił(a) ten film na: 5

  wanad Dla mnie mało ważne jest to czy nakręci film znany reżyser czy nie.Ten dla mnie byłby dobry gdyby nie średnie wykonanie zamierzonego i fajnego pomysłu.Czy ocena zaniżona?Podobna jak na IMDB tyle,że tam oceniało więcej osób.Dlatego co kto lubi i ocenia jak uważa.

 • walus1981 ocenił(a) ten film na: 5

  walus1981 Oto przykład znanego reżysera i średniego filmu,wczoraj oglądałem.

  http://www.filmweb.pl/film/Nami%C4%99tno%C5%9B%C4%87-2012-64...

 • cyrano de bergerac ocenił(a) ten film na: 1

  wanad To jest kompletnie amatorsko zrobiony film. Przede wszystkim fatalna reżyseria i montaż. Najgorsza jest chyba muzyka w tle zupełnie przypadkowo dobrana i nie zsynchronizowana z akcją. Skusiłem się dla Christophera Walkena i teraz sobie myślę że może miał jakiś pozaartystyczny powód żeby w tym zagrać - jakaś przysługa, może reżyser to jakiś jego znajomy lub pociotek który chciał sobie spróbować jak to się robi te filmy. Dość dziwaczne doswiadczenie.