The Power of Few

2013 1 godz. 35 min.
5,4 203
oceny
5,4 10 203
667
chce zobaczyć
{"type":"film","id":349005,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Power+of+Few-2013-349005/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu The Power of Few
 • TangoAndWaltz ocenił(a) ten film na: 7

  i obejrzą ten film od początku do końca, najlepiej dwa razy

 • TangoAndWaltz ocenił(a) ten film na: 7

  TangoAndWaltz To nie jest film, w którym widać, o co chodzi reżyserowi, po dwóch pierwszych scenach. Ten film rozwija się stopniowo i wymaga raczej dodawania nowego strzępka informacji do dziesięciu poprzednich informacji, niż liniowego rozumowania 'skoro A to B'.
  Osobiście po pierwszych scenach filmu byłam maksymalnie podminowana, że 'nie łapię', ale na szczęście wytrzymałam, a potem już kilka rzeczy zaczęło mieć sens.

 • TangoAndWaltz ocenił(a) ten film na: 7

  TangoAndWaltz Moim zdaniem jest również pewnym nieporozumieniem przypisywanie nadmiernej roli Alexie. Alexa jest jedną z grupy postaci wchodzących w interakcje, ale niekoniecznie główną bohaterką. Jak wskazuje tytuł - "Siła nielicznych" mniej więcej po naszemu - chodzi o kilka osób, które zmieniają rzeczywistość wokół siebie.

 • creep_ ocenił(a) ten film na: 7

  TangoAndWaltz Co do tytułu to nawet można wymienić tych 'nielicznych', Few = Fueisha. Tytuł to w zasadzie dwuznaczna gra słów.

 • Sylar_Heroes ocenił(a) ten film na: 5

  creep_ wyjdą do tego polskie napisy albo na dvd ?