The Standoff at Sparrow Creek

2018 1 godz. 28 min.
5,4 226
ocen
5,4 10 226
126
chce zobaczyć
powrót do forum filmu The Standoff at Sparrow Creek
  • A na sławetnym Filmwebie znowu można się g... dowiedzieć o filmie. To powinien być portal o braku filmów.
    Mam nawet hasło reklamowe: Filmweb, wszystko czego chcesz się dowiedzieć o filmie znajdziesz wszędzie, tylko nie u nas.

• zulu88 Mnie też irytują te braki filmów w bazie "FILMWEBU, dlatego Od kilku miesięcy mam też konto na "IMDB" by tam te brakujące filmy oceniać, a zebrało mi się ich około 150. Dodanie filmów do bazy "FILMWEBU" graniczy z cudem bo weryfikatorzy je odrzucają. Motyw? Film znajduje się w bazie "FILMWEBU" ale pod innym zmienionym tytułem. Ponieważ wyszukiwarka "FILMWEBU" mi filmu pod tym zmienionym tytułem nie znalazła dlatego go próbowałem dodać do bazy "FILMWEBU". Błędne koło....

• zulu88 ale macie za to super wyszukiwarkę ......wpisz tytuł filmu to przed docelowym wyskoczy ci 20 innych i szukaj......albo tylko w oryginale bo nygusy z moderatorni nie uzupełnią w polski tytuł...NAWET NA ŻENUŁE NIE ZASŁUGUJĄ PARTACZE....

• Leszy2 ocenił(a) ten film na: 5

Reznik Za to jak to samo wpiszesz w google to na pierwszym miejscu wyskoczy właściwy odnośnik do filmwebu.

Apel do filmwebu: wywalcie swoją wyszukiwarkę do śmieci, a wykorzystujcie po prostu tę googlwską, najwyżej z filtrem, na wypadek gdyby nic nie znalazła

• Krzypur ocenił(a) ten film na: 4

zulu88 Oni nie mają czasu na takie pierdoły, bo pilnie śledzą (za podszeptami tutejszych konfidentów), czy ktoś aby nie rozbujał się intelektualnie i nie zaczął nazywać rzeczy po imieniu. Prościej - zajmuje ich tzw. poprawność polityczna.

• Krzypur dokladnie....