The Standoff at Sparrow Creek

2018 1 godz. 28 min.
5,4 226
ocen
5,4 10 226
126
chce zobaczyć
powrót do forum filmu The Standoff at Sparrow Creek
 • Uważam, że wystarcza IMDb, bowiem Filmweb jest żenujący z ilością braków w swoich informacjach, swą nieporadnością i lenistwem przy wszystkich nowych pozycjach, przynosi tylko wstyd i uważam, że mogłoby go w ogóle nie być i nikt by tego nie zauważył. To by było na tyle. Mirek.

 • rysopis I jeszcze chcą kasy za korzystanie, albo zarzucą cię reklamami...

 • Cristiano87 ocenił(a) ten film na: 6

  eltoro10000 Baza filmow i roznych news'ow IMDB jest nieporownywalnie wieksza od Filmweb'u. Bardzo czesto na Filmwebie nie ma filmu, ktory ogladalem badz o ktorym szukam jakichkolwiek informacji. Co do IMDB to jeszcze mi sie nie zdarzylo, zeby nie bylo jakiegos filmu, ktorego szukam, a bylo ich naprawde sporo.

 • Cristiano87 Zgadza się. Często na FW nie ma filmów nowych, starszych, ale mniej popularnych, jest wiele błędów, kolejność na liście obsady jest często dowolna - aktorzy grający główne role są gdzieś na końcu, kilka filmów było zupełnie pomylonych z innymi, o beznadziejnej wyszukiwarce, która wyszukuje wszystko, tylko nie wpisany tytuł, już nie wspomnę. Z IMDb nigdy nie było takich problemów.

 • Cristiano87 ocenił(a) ten film na: 6

  eltoro10000 Zapomnialem o wyszukiwarce. Tragedia..

 • aronn ocenił(a) ten film na: 5

  rysopis Wszystko rozumiem ale po co piszesz w tytule "żenujący"tak jakby to się tyczyło samego film a nie portalu i przez to niepotrzebny chaos się tworzy.

 • aronn Przedmiotowa wypowiedż była reakcją na zamieszczoną wyżej notatkę pt. "Żenuła". Ponadto już z pierwszych jej słów jasno wynika czego dotyczy. Pozdrowienia, Mirem.

 • aronn ocenił(a) ten film na: 5

  rysopis Co nie zmienia faktu,ze ten temat powinien się znalezc na forum ogolnym a nie pod tym filmem.

 • aronn Chyba, że przeniósłbym tam ową "Żenułę", bowiem jak wspomniałem, moja wypowiedź była reakcją. Należy się więc czepiać owego zulu88. W tej kwestii przyznaję, że w moim tytule mogło jeszcze występować słówko "Filmweb". Przykro mi, że stosunkowo jasny przekaz, mimo iż na forum tematycznym filmu, wywołał u Ciebie tak głęboki chaos, że sąsiednie informacje o filmie go nie usunęły. Ciao. Mirek.

 • rysopis Niestety kolejki kontrybucji są gigantyczne (chociaż kiedyś były jeszcze większe). Dlatego często żeby jakiś mniej znany tytuł został dodany trzeba czekać pół roku, nie mówiąc o dodaniu innych elementów typu obsada itp.
  https://www.filmweb.pl/contrib/status