PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816475}
5,2 277
ocen
5,2 10 1 277
The Standoff at Sparrow Creek
powrót do forum filmu The Standoff at Sparrow Creek

Uważam, że wystarcza IMDb, bowiem Filmweb jest żenujący z ilością braków w swoich informacjach, swą nieporadnością i lenistwem przy wszystkich nowych pozycjach, przynosi tylko wstyd i uważam, że mogłoby go w ogóle nie być i nikt by tego nie zauważył. To by było na tyle. Mirek.

rysopis

I jeszcze chcą kasy za korzystanie, albo zarzucą cię reklamami...

ocenił(a) film na 6
eltoro10000

Baza filmow i roznych news'ow IMDB jest nieporownywalnie wieksza od Filmweb'u. Bardzo czesto na Filmwebie nie ma filmu, ktory ogladalem badz o ktorym szukam jakichkolwiek informacji. Co do IMDB to jeszcze mi sie nie zdarzylo, zeby nie bylo jakiegos filmu, ktorego szukam, a bylo ich naprawde sporo.

Cristiano87

Zgadza się. Często na FW nie ma filmów nowych, starszych, ale mniej popularnych, jest wiele błędów, kolejność na liście obsady jest często dowolna - aktorzy grający główne role są gdzieś na końcu, kilka filmów było zupełnie pomylonych z innymi, o beznadziejnej wyszukiwarce, która wyszukuje wszystko, tylko nie wpisany tytuł, już nie wspomnę. Z IMDb nigdy nie było takich problemów.

ocenił(a) film na 6
eltoro10000

Zapomnialem o wyszukiwarce. Tragedia..

ocenił(a) film na 5
rysopis

Wszystko rozumiem ale po co piszesz w tytule "żenujący"tak jakby to się tyczyło samego film a nie portalu i przez to niepotrzebny chaos się tworzy.

aronn

Przedmiotowa wypowiedż była reakcją na zamieszczoną wyżej notatkę pt. "Żenuła". Ponadto już z pierwszych jej słów jasno wynika czego dotyczy. Pozdrowienia, Mirem.

ocenił(a) film na 5
rysopis

Co nie zmienia faktu,ze ten temat powinien się znalezc na forum ogolnym a nie pod tym filmem.

aronn

Chyba, że przeniósłbym tam ową "Żenułę", bowiem jak wspomniałem, moja wypowiedź była reakcją. Należy się więc czepiać owego zulu88. W tej kwestii przyznaję, że w moim tytule mogło jeszcze występować słówko "Filmweb". Przykro mi, że stosunkowo jasny przekaz, mimo iż na forum tematycznym filmu, wywołał u Ciebie tak głęboki chaos, że sąsiednie informacje o filmie go nie usunęły. Ciao. Mirek.

rysopis

Niestety kolejki kontrybucji są gigantyczne (chociaż kiedyś były jeszcze większe). Dlatego często żeby jakiś mniej znany tytuł został dodany trzeba czekać pół roku, nie mówiąc o dodaniu innych elementów typu obsada itp.
https://www.filmweb.pl/contrib/status

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones