PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31496}

Tożsamość Bourne'a

The Bourne Identity
7,3 6 041
ocen
7,3 10 1 6041
Tożsamość Bourne'a
powrót do forum filmu Tożsamość Bourne'a

Powiem tylko tyle. Nie rozumiem jak można twierdzić że nowy Born z M. Damonem jest lepszy od starego z Richardem. Z taką opinią spotkałem się tylko tu, w necie. W realu słysze tylko że ten nowy Born w porównaniu z starym to tragedia. A więc uważam że te wpisy tu tak wychwalające nowszą wersję to tylko prowokacja

ocenił(a) film na 8
edwardo65

Prowokacja albo zaćmienie umysłu.

GodAs

albo zbyt młody wiek...
popatrzcie jak wysokie notowania na filmwebie mają filmy w stylu: "Mroczny Rycerz", "Avengers 3D", "Iron Man", "Kroniki Riddicka", itp.
głos dzieciaka znaczy w internecie tyle samo co głos dorosłego... :)

ocenił(a) film na 8
Creep_7

Albo znaczy i więcej. Przecież czym młodsi tym więcej ich na portalach. Stąd pewnie ta nieobiektywność ocen.

GodAs

bo Panowie z Filmwebu postanowili zostać bardziej portalem "społecznościowym" niż fachowym medium o filmach... :(

Creep_7

Poważnie zestawiasz Mrocznego rycerza z Avengers czy Kronikami Riddicka? Przecież to wraz z poprzednią wiadomością kreuje obraz bezrefleksyjnego "eksperta" zapominającego, że doktrynerskie wynoszenie na piedestał starych filmów i mieszanie z błotem nowszych nie oznacza znania się na kinie. Tekst o dzieciakach to dopiero dziecinada, zapewne dopiero po pięćdziesiątce nabywa się odpowiednich kompetencji ;)

mk1993

ja chromolę, grafomania w czystej postaci. :)

Creep_7

grafoman to ktoś nie potrafiący pisać, więc niejaki Creep_7 bardziej się nadaje do noszenia tego miana

edwardo65

Polecam również film w podobnym klimacie - Braterstwo Róży. Jest to film oparty na motywach powieści D. Morrella - Bractwo Róży. To jeden z najlepszych filmów sensacyjnych, jakie dotychczas oglądałem. Na marginesie - szkoda, że nie zekranizowane dwóch pozostałych części trylogii Morrella - tj. Bractwa Kamienia oraz Bractwa Nocy i Mgły.

edwardo65

Co jest złego w nowym?

ocenił(a) film na 9
NickError

Co ? Wszystko. Nowy Born to głownie strzelanka a więc film na poziomie piętnastoletniego murzyna z amerykańskiego bronxu.

edwardo65

Ale przeciętnego polskiego widza to już nie, bo przeciętny polski widz pragnie dramatów o ludzkiej egzystencji.
Born? Co to jest Born? Skoro nie potrafisz przepisać nazwiska tytułowego bohatera, to nie wywyższaj się ponad poziom "piętnastoletniego murzyna z amerykańskiego bronxu".
Wszystko? Czyli co? To nawet nie jest argument. To mi się nie podoba w starym Bournie wszystko, bo to nie jest głównie strzelanka.

ocenił(a) film na 7
edwardo65

"Nowy Born" :)

A kimże jest ten twój "piętnastoletni murzyn z amerykańskiego bronxu" ?

Nie dość, żeś gamoń i gbur to jeszcze uprzedzony rasowo hipokryta i ignorant.

Wrzuć sobie sage w duralex, zrelaksuj się i dalej myśl, że jesteś zajebistym znawcą kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones