PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866841}

To nie wypanda

Turning Red
6,9 29 016
ocen
6,9 10 1 29016
7,4 34
oceny krytyków
To nie wypanda
powrót do forum filmu To nie wypanda

To nie wypanda!

ocenił(a) film na 7

Jestem ciekaw jak bardzo twórcy musieli się naćpać by wymyślić pomysł na ten film.
Mam nadzieję że będzie to fajne qwp
Chociaż dziwnie się to zapowiada

Dubbingorozec

Serio, zamiast stworzyć jakąś grę słowną z czerwienią to wzięli słowo klucz "panda" i wstawili do pierwszego lepszego zdania jakie wymyślili.

ocenił(a) film na 7
oleksiey2000

jak widać.
Ale nawet fajnie to brzmi

użytkownik usunięty
oleksiey2000

Francuzi zrobili "Alerte Rouge", czyli "Czerwony Alarm". Zaczynam trochę żałować, że Polacy nie nazwali tego filmu tak samo...

użytkownik usunięty

... Chociaż... W sumie może i lepiej.

Dubbingorozec

A właśnie tytuł bardzo dobry. Coś jak Ratatuj, Odlot, W głowie się nie mieści itp.

ocenił(a) film na 7
patryks83

Nie piszę że tytuł zły. Mi się takie tytuły podobają :D

użytkownik usunięty
Dubbingorozec

Też uważam, że to bardzo dziwny pomysł na film. Pomysł, którego po Disneyu ani Pixarze (chociaż czy jest sens wprowadzać rozróżnienie na Disneya i Pixara?) się nie spodziewałem. Nie twierdzę z góry, że to koniecznie musi być klapa, niemniej jednak zwiastun zdaje się sugerować coś tak porąbanego, że może nawet i po prostu głupiego. Zresztą, chociaż to tłumaczenie tytułu uważam za całkiem niezłe, to jednak przez to, jak dziwacznie brzmi, mam wrażenie, jakby ten tytuł bardziej pasował do typowej pozycji z najgorszych animacji od Bród z Kosmosu. Poza tym, chociaż lubię pandy czerwone, to ta akurat wydaje mi się jakaś taka brzydka.

ocenił(a) film na 7

Dla mnie projekt postaci (a mianowicie tej pandy małej) wygląda jak od twórców Sekretny świat kotów, czyli chińsko xD, A zwiastun jest w takim nie Disneyowskim stylu, bez narratora itp.
ale zobaczymy co z tego będzie

Dubbingorozec

Właśnie to samo myślę - gdybym nie widział twórców, to pomyślałbym, że to zwykła chińszczyzna do puszczenia w kinie o 10 w niedzielę. Wygląda to, jakby zatrudnili stażystę, dali scenariusz napisany na papierze toaletowym i kazali zrobić coś z budżetem równym dwóm zupkom Knorra i PrincePolo. Trailer cienki jak dupa węża.

Geohound

Nie wiem kim jesteś ale od teraz jestem fanem twoich recenzji

destinyrpg_a

Niestety, nie piszę recenzji, ale wypowiadam się wszędzie od kilku(nastu) lat. Najczęściej na Gry-online, potem Kwejk i tu. Zasadniczo, jeśli trafisz w polskim internecie na mój nick, to na 99.9% ja. Ewentualne wariacje to 88 lub 88pl na końcu, ale to raczej w grach, bo mi niektórzy jakimś cudem pozajmowali nicki.

ocenił(a) film na 8

Zapewne obejrzeli anime Aggretsuko :D

Iwona_Klich

Nie oglądałam .

Dubbingorozec

Może wystarczyło, że obejrzeli "Hulka". I tym właśnie się inspirowali przy pomyśle na ten film.

ocenił(a) film na 8
Dubbingorozec

Przecież jak na Pixara to pomysł grubo poniżej przeciętnej. Robili już znacznie bardziej szalone filmy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones