Film

Si può fare... amigo

1972 1 godz. 49 min.
6,1 63
oceny społeczności
6,1 10 1 63
35
chce zobaczyć
Hiram Coburn (Bud Spencer) w roli sprawiedliwego rewolwerowca, który składa konającemu mężczyźnie obietnicę. Przyrzeka... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.

Hiram Coburn (Bud Spencer) w roli sprawiedliwego rewolwerowca, który składa konającemu mężczyźnie obietnicę. Przyrzeka że zaopiekuje się jego siostrzeńcem i zadba by chłopiec przejął jego posiadłość. Szybko okazuje się że na nieruchomość czyhają groźni bandyci i Hiram będzie musiał się z nimi zmierzyć.

studio
Atlántida Films / Les Productions Jacques Roitfeld / Sancrosiap / Więcej...
inne tytuły
Amigo!... Mon colt a deux mots à te dire Francja
En el Oeste se puede hacer... amigo Hiszpania
Więcej...
Zdjęcia do filmu kręcono w Almerii (Hiszpania).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Standardowy film ze Spencerem- zero niespodzianek i niewiele oryginalnych pomysłów. Najwięksi fani aktora pewnie będą zadowoleni, ale mnie raczej znużył i jedynie wątek z Sonnego ratował ten western. Słabe 5.

  • POLSKI TYTUŁ I OPIS FILMU

   markus1511_2

   "TO SIĘ DA ZROBIĆ, AMIGO". Chłopiec i rewolwerowiec ratują życie włóczędze. Umierający wujek dziecka zmusza bezdomnego mężczyznę, aby po jego śmierci zaopiekował się chłopcem. Ma także dopilnować, aby dziecko objęło należny mu spadek. Chłopiec i włóczęga razem przybywają do miasteczka, w którym ... więcej

  • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem Nasredin
   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.