PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31793}

To wspaniałe życie

It's a Wonderful Life
8,1 25 660
ocen
8,1 10 1 25660
8,0 26
ocen krytyków
To wspaniałe życie
powrót do forum filmu To wspaniałe życie

Film niesamowity, magiczny jedyny w swoim rodzaju. Właśnie obejrzałem go pierwszy raz ale czuje że będę często do niego wracał. Sam do końca nie wiem co mnie tak w nim urzekło nie jestem zwolennikiem ckliwych historii ale podczas oglądania tego dzieła czułem, że trafiłem na naprawdę wybitne i ponadczasowe dzieło, które zrobiło na mnie ogromne wrażenie.

10/10 !!!

użytkownik usunięty
Attila666

Witam
Nie wiem czy mi przyznasz rację ale zamiast na święta powielać historię "Kevin sam w domu" itp. można by wstawić "To wspaniałe życie". Szkoda, że tak wiele osób po prostu nie słyszało a tym samym nie widziało tego filmu. Święta to dobry czas na pokazanie właśnie tej produkcji, która moim zdaniem zdecydowanie bardziej pasuje do tego okresu. Jak napisałeś film ma magię i dodam ze swej strony, że pozostawia trwały ślad w pamięci a opowiedziana w nim historia może poruszyć nie jedno serce.
Pozdrawiam

użytkownik usunięty

P.S. Co do wstawiania Kevina to miałem na myśli polską telewizję

ocenił(a) film na 10
Attila666

A ja wiem co mogło Cię w nim urzec. James Stewart - dla mistrz ;)

ocenił(a) film na 10
Attila666

Niezły klimat, śliczny film, uwielbiam takie klimaty, żenujace że takie fajne filmy są na tak odległym miejscu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones