PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=288207}
6,1 33 637
ocen
6,1 10 1 33637
5,7 3
oceny krytyków
Tower Heist: Zemsta cieciów
powrót do forum filmu Tower Heist: Zemsta cieciów

Byłem !!!

ocenił(a) film na 10

Byłem na tym wczoraj w kinie z kumplami ! Nawet fajna komedia ;) Było nawet śmiesznych
momentów i dlatego dałem 10/10 bo ja daje tylko 10 albo 1 nie mam jakiś kryteriów , jeśli
coś mi się podoba to daje 10, a jak mi się coś nie podoba to daje 1 ! Pamiętam jak
wracaliśmy z kina z kumplami . Mój kumpel mówił że fajna komedia, ale jednak wolał iść na
Immortals Bogowie i Herosi ! Tylko że mieliśmy po 20 zł(bo 11 zł kosztowały bilety w 2d)a
bilet na Immortals kosztował 6 zł, a chcieliśmy coś kupić do żarcia ! Ogólnie polecam Eddie
Murfy (czy jakoś tak, jak źle napisałem to przepraszam )dalej umie rośmieszać i to jest fajne
;) Jeśli napisałem jakieś błędy to przepraszam !

ocenił(a) film na 10
theobiwan585

Co napisałem że bilet na Immportals kosztował 6 zł to błąd 16 kosztował heh!

theobiwan585

trafiasz do top10 najgorszych prowokacji na fw.
Gratuluje:)

użytkownik usunięty
Les_Grossman

Film jest Świetny.Polecam wszystkim

ocenił(a) film na 6
Les_Grossman

Obawiam się, że to nie jest prowokacja tylko on tak na serio...

ocenił(a) film na 8
theobiwan585

urzekła mnie Twoja historia :)
A co do filmu, to dopiero się wybieram do kina, oby naprawdę było warto ;)

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 6
theobiwan585

Film znakomity, a to ze pieniądze nie były w sejfie tylko w aucie jako złoto to mnie naprawdę zaskoczyło. Polecam i zapraszam.:-)

igi01231

Nie spoileruj!
Tak, film momentami bardzo śmieszny :) bardzo polecam! Warto na niego iść :)

ocenił(a) film na 3
marica1994

może mnie ktoś oświeci z tymi fajnymi momentami?

ocenił(a) film na 7
jan0sik

Momentami owszem, śmieszny, ale cała sala śmiała się z takich durnych tekstów, których niestety znajdziemy więcej niż dobrego humoru...

SPOILER:

Dlaczego ich aresztowali? Niby jak się dowiedzieli po kolei o każdym członku rabunku?
-Ok, jakoś tam to wynaleźli, ale:
Po co się zgodzili na warunki FBI? Oni mieli notes, więc tak czy siak mogli puścić ich wszystkich.

ocenił(a) film na 9
Araiser

...:::[SPOILER]:::...
Raz że agentka FBI mogła się domyślić udziału Kovacsa w napadzie (miał info i powody), więc mogła ją też zainteresować obecność zwolnionego Devraux w budynku, a dwa to monitoring - napaść Odessy niemal na pewno się nagrała, a reszta wyszła przy przejażdżce 250 Lusso przez korytarz.

Poza tym cała końcówka nawiązywała do wspomnianego zagrania szachowego z poświęceniem królowej. FBI potrzebowało kozła, a Kovacs miał zapewne wyrzuty związane z oddźwiernym, Odessą (ją chyba mogli nawet deportować) i Charlie'em (narażał go na ponowną utratę pracy).

PS.
A czy przypadkiem FBI mogło w ogóle nie iść na ten układ? Ona rzuciła im ten notes zanim cokolwiek wynegocjowała. Czy gdyby go zabrała nie mogliby jej także postawić zarzutu ukrywania dowodów i przeszkadzania w śledztwie?
...:::[SPOILER OFF]:::...

ocenił(a) film na 7
theobiwan585

Opowiesz coś jeszcze z tego wypadu do kina?? Np jaka była pogoda jak jechaliście?? :)

ocenił(a) film na 6
theobiwan585

Pozwole sobie zacytowac
"Było nawet śmiesznych momentów i dlatego dałem 10/10 bo ja daje tylko 10 albo 1 nie mam jakiś kryteriów , jeśli coś mi się podoba to daje 10, a jak mi się coś nie podoba to daje 1 !"

Co Ty w przedszkolu jestes?? Jak mozna wszystkim filmom dawac 1 albo 10? Przeciez to sie w glowie nie miesci jak mozna byc az tak ograniczonym... No, ale to juz pewnie wiesz....

Jesli chodzi o film to napewno go zobacze, ale zapewne nie dam za niego ani 1 ani 10 pkt. Nie pamiętam abym kiedykolwiek dal któraś z tych ocen jakiejś komedii.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
schiz

Spieprzaj , jak byś wlazł na moje konto to byś zobaczył że nie mam wszędzie oceniane na 1 lub 10 ! Napisałem tak bo myślałem że za ciekawie czytelników do czytania tematu !!!

ocenił(a) film na 2
theobiwan585

no to prowokacja spalona.............
jak to klamstwo....to ciebie ma opinia nie dotyczy tylko tych co naprawde daja 1 lub 10.

ocenił(a) film na 7
theobiwan585

ja tam widze na 50 filmow ze 2-3 moze ma srednia 6-8 reszta dychy lub jedynki ... ehhh dzieciaku - wez smycz i z psem na spacer a jak nie masz psa wyprowadz sie sam

ocenił(a) film na 2
horrormaniac82

wiec sprawdziles. wierze ci.
Zatem klamiesz theobiwan585!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jestes jedno-dziesietny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie wypieraj sie judaszu!

ocenił(a) film na 10
schiz

Eh wy nic nie rozumiecie te filmy które dałem na 10 mi się bardzo podobały i dlatego dałem na dziesięć np takie STAR WARS to klasyka i zasługuje na 10 ! I zgadzam się horrormaniac82 mam tam większość na 10 lub na 1 (ale chyba na 1 tylko 2 razy) ! Nie rozumiem skąd ta agresja to że daje 10 to znaczy że mi się bardzo film podobał ! ;)

theobiwan585

Przy ocenie 10 jest podpis, i chyba niema tam napisane "znaczy że mi się bardzo podobał" tylko "Arcydzieło!" :]

ocenił(a) film na 10
Sexiflexi

Noo tak, ale jak już wcześniej napisałem ja takich kryteriów nie mam, a mi dany film np. kac vegas bardzo, ale to bardzo podobał to daje 10 ! I po co ja zakładałem ten temat jak się mnie wszyscy czepiają ! Ja założyłem ten temat żeby napisać o tej komedii ,ale jak zobaczyłem że ludzie chcą na to iść do kina to zrezygnowałem(i myślałem że ludzie są tutaj bardziej wyrozumiali) Tak czy owak komedia TOWER HEIST: ZEMSTA CIECIÓW bardzo mi się podobała i w pierwszej mojej wypowiedzi chodziło o to że jak bym miał wybierać między Immortals Bogowie i Herosi a ZEMSTA CIECIÓW to bym wybrał jednak to pierwsze co nie zaprzecza temu że Zemsta cieciów mi się podobała !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
schiz

O ile zgadzam się, że na 10 albo 9 Tower Heist nie zasługuje, to nie jest to też wtórny bubel, bez przesady. :) Podczas seansu wcale nie miałam wrażenia, że "już to gdzieś widziałam". Film wnosi pewną świeżość. Nie pokładałam się może cały czas ze śmiechu, ale humor bardzo mi się podobał. Nie ma głupawych kloacznych żartów. za dużo sytuacyjnego i inteligentnego humoru. Intryga też przperowadzona dosyć pomysłowo, mimo że owszem rozwiązanie trochę przewidywalne. Do tego lekki podtekst społeczny. Moimzdaniem bardzo dobry film rozrywkowy.

ocenił(a) film na 2
milkaway

kwestia gustu.
dla mnie niezabawny, niezaskakujący, wtórny i miałki produkt.
nie polecam nikomu.
a moralizatorstwo typu "my oszukani przez banki" po prostu straszne!

ocenił(a) film na 7
schiz

"Moralizatorstwo my oszukani przez banki"? Nie dostrzegłam raczej żadnego moralizatorskiego wydźwięku. :) Tym bardziej oszustwa przez bank. Shaw udawał genialnego biznesmena, tak naprawdę przerobił wielu inwestorów wg tzw. Ponzi scheme. Temat dość aktualny, szczególnie w dobie kryzysu. W filmie zamiast moralizatorstwa widzę raczej konflikt interesów zwykłe szaraczki a wąska grupa bogaczy wiodących wystawne życie, na które niekoniecznie zapracowali, a nakradli.

ocenił(a) film na 2
milkaway

wlasnie wciaganie w komedie aktualnych problemow jest tu zalosne.
robią napinki ku publiczce...."patrzcie tera wyrolujemy bogaczy co nas okradali".
niesmieszne, zalosne.
żal M.Brodericka że gra w tym parodie mlodego siebie.
siwy pan...Alda tez nie wiem co tu robi.
zapomnial o MASH?
NIE...dorabia do emeryturki.

ocenił(a) film na 7
schiz

Nie rozumiem dlaczego komedia poruszająca aktualne zagadnienia miałaby być żałosna? Moim zdaniem ma takie samo prawo nawiązywać do nich jak dajmy na to dramat czy komediodramat. Ach ta różnica gustów. :)
Zresztą aktualność problematyki widzę raczej w ukazaniu wyrafinowanego oszustwa finansowego na dużą skalę, niż odwetu na niegodziwych bogaczach, bo wiadomo, że ten motyw jest stary jak świat.
Gra Brodericka podobała mi się najbardziej z całej obsady, Stiller dobrze sobie poradził tym razem tak nie błaznując jak zwykle. Alan Alda mnie nie powalił na kolana, ale fajnie było go zobaczyć na dużym ekranie. Gra Murphy'ego też była dosyć stonowana, na pewno mniej zawadiacka i wygadana niż choćby w Gliniarzu z Beverly Hills czy 48 Hours.

ocenił(a) film na 2
milkaway

oceny filmu mamy skrajnie rozne.
podsumowujac: dla mnie jeden z najslabszych komedii w ogole i w karierach wszystkich aktorow tu grajacych.
Wspolczuje im i sobie.

ocenił(a) film na 2
schiz

Dokładnie. Film jest nudny i wcale nie śmieszny. Scenariusz jest tak abstrakcyjny i nierealny, że to raczej pod bajkę niż komedię kryminalną się nadaje. Odradzam wszystkim.

schiz

"film obejrzalem z obowiazku krytyka f.
streep-1 klasa. dlatego 2 zamiast 1."
to jest skopiowana wypowiedź schiza. Prawda że śmieszna :) Ten baran uważa się za krytyka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones