PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=172884}
7,2 149 363
oceny
7,2 10 1 149363
8,3 34
oceny krytyków
Toy Story 3
powrót do forum filmu Toy Story 3

Jaki jest waszym zdaniem najlepszy i najgorszy film PIxara?
Jak dla mnie odpowiednio WALL-E i Auta

użytkownik usunięty
mordoplejka

Najgorszy był Odlot - niby o życiu, umieraniu ale taki sztuczny, wymuszone uczucia itp. Najbardziej mi się podobały Potwory ;)

ocenił(a) film na 10

rodzinka Robinsonów jest pixara?Jeśli tak dla mnie jest najgorsza a najlepsza dawno temu w trawie

jestemtwoimojcem

rodzinka Robinsonów jest Disney'a. Poza kochanym i wręcz uwielbianym przeze mnie Wall'em za całokształt blaszek i słodziutkie brewki, najlepsza bajka Pixara to Iniemamocni, a najgorsza moim zdaniem to Odlot.
Ps. nie widziałam Ratatuj, Toy Story 2,3, Dawno temu w trawie, Auta - ups, mam sporo do nadrobienia ;)

ocenił(a) film na 10
jestemtwoimojcem

A jeśli nie to co ?

ocenił(a) film na 8

Ooo zgadzam się, Potwory były extra, zwłaszcza część o uniwerystecie mi przypadłą do gustu, mimo że wcale nie jakaś oryginalna.

ocenił(a) film na 8
mordoplejka

Najgorszy - nie wiem;/ Najlepszy - Odlot;)

ocenił(a) film na 10
mordoplejka

najgorszy odlot, a najlepsze toy story, potwory.

ocenił(a) film na 8
mordoplejka

Najlepsze: Toy Story i Dawno temu w trawie, najgorszego nie podam, bo nie oglądam nowych bajek Pixara i żadnych innych, wolę częściej wracać do starych :)

ocenił(a) film na 10
Midnight_6

U mnie też tak samo jest

ocenił(a) film na 9
mordoplejka

wall-e najlepszy, najgorsze auta

kopecjusz

Najlepsze według mnie były Auta ( dzięki nim urosła moja pasja do serii NASCAR)
najgorszy był Wall - E łzawa miłosna space opera wywołała u mnie odruch wymiotny :P

ocenił(a) film na 8
mordoplejka

na najlepsze ciężko mi się zdecydować... zrobili wiele świetnych bajek, ale chyba Potwory - Buu i Sully mnie urzekają ;] i boski Mike.
Najgorszy - Odlot....

ocenił(a) film na 10
mordoplejka

Najgorszy - Odlot, Najlepszy - Toy story

ocenił(a) film na 9
mordoplejka

najlepszy-Toy Story,najgorszy-WallE

ocenił(a) film na 10
raffaelo23

Najlepszy Toy Story, najgorszy Auta :]

ocenił(a) film na 10
mordoplejka

najgorszy Wall:E - po prostu długi nie udało mi się dotrwać do końca.
najlepszy Ratatuj i Toy Story - po prostu dwa wybitne dzieła pod względem fabuły jak i animacji

użytkownik usunięty
Jakebloom

najlepszy: Wall-E najgorszy: odlot...

ocenił(a) film na 9
mordoplejka

Jeżeli da się w ogóle mówić o czymś takim, jak kiepski film Pixara - to jest aż wkurzające, że to studio nie zaliczyło jeszcze żadnej wpadki ;)

Najlepsze? Zdecydowanie "Potwory i spółka" - mam na kasecie i baaaardzo często wracam. Rewelacyjny humor, oryginalność (fabryka produkująca energię z krzyku dziecięcego założona przez potwory, które śmiertelnie boi się milusińskich? Któryś scenarzysta musiał sobie nieźle pojeść pizzy po północy!), piękna animacja, rewelacyjne tłumaczenie, wzruszające zakończenie i najlepszy czarny charakter ever.
Zachwycił mnie też "Wall-E" - subtelność pierwszej połowy filmu chwyciła mnie za serce, a druga dostarczyła także mnóstwo rozrywki, choć była w innym klimacie. Lubię poza tym klimaty SF, zwłaszcza, gdy pojawiają się jakieś kwestie egzystencjalne dotyczące robotów. No i główny bohater, przekazujący wszystko bez słów - to wyginanie się blaszek robiących za brwi, popiskiwania, buczenie, nerwowe ruchy... Ale mimo całej swojej wspaniałości, film jest daleko za PiS ;)

Najgorszy? Kurde, może... nie, jednak... chociaż...
Ciężko wybrać. "Auta" mnie bawiły, a na "Odlocie" przy opowieści o życiu dwojga ludzi "i nie opuszczę Cię aż do śmierci" się pobeczałam.
Końcem końców, wybieram "Ratatuja", ale tak z pistoletem przystawionym do głowy. Jest to naprawdę świetny film, z piękną muzyką, francuskim klimatem (ach, jak miło widzieć czysty Paryż :D), o jedzeniu, z przesympatycznym głównym bohaterem (o Szczurze mówię, a jak!) i świetnym dubbingiem - nie jest to, broń patelnio, film zły. Ale coś musiało zostać wybrane.

Pozdrowienia i niech kisiel serowy będzie z Wami ^^

użytkownik usunięty
mordoplejka

najlepsza: cała seria Toy Story
najgorsza: cięzko wskazać, chyba Auta...

wielu osobom nie podobał się Odlot, zdziwiony jestem. mnie ta bajka zachwyciła, a w momencie kiedy usłysałem 'kocham Ciebie' głosem Pazury to już padłem całkiem :D
dla mnie Odlot 10/10 zdecydowanie

ocenił(a) film na 10

najlepsze toy story i wall e najgorsze ??? chyba odlot

BigDadddy

najlepszy odlot najgorszy wall-e

mordoplejka

najlepszy Wall-E, najgorszy Odlot

ocenił(a) film na 9
Szumi_4

Najgorsze "Potwory i spółka" (daruj, Kazik_chan). Ciągłe ganianie po fabryce za jakimś dzieciakiem, ani to zabawne, ani ciekawe, ani poruszające. Nudy bez klimatu i finezji.
Zaraz za tym filmem plasują się "Auta" - w tej produkcji było przynajmniej trochę więcej uczucia, ale generalnie i tak film jest przydługą, nużącą obyczajówką.
Najlepszy - "Iniemamocni". Lepsze od większości "dorosłych" filmów akcji i z pewnością najlepszy i najbardziej naładowany akcją film "superbohaterski". Poza tym świetnie zarysowane postacie, sporo ciekawego humoru.
"Gdzie jest Nemo" zaraz za nim, choć to film innego rodzaju.

al_jarid

odlot ratatuj / toy sttory 3

mordoplejka

Ja w ogóle uwielbiam Pixara, więc może powiem, jakich filmów nie lubię, bo cała reszta będzie na 1 miejscu:) To Auta i Potwory i spółka. I uważam, że odlot był super, może trochę nostalgiczny i jak dla dzieci za smutny, ale za to właśnie prawdziwy:)

przechodzien

A krótkometrażówki też się liczą? Jak tak to najlepsza uważam - one man band, a najgorsza - ta najnowsza day&night.

przechodzien

Odlot nie jest za smutny. Jest wzruszający, ale i tak tendencja jest taka, by filmy dla dzieci były coraz bardziej wesołe i z happy endem. Pamiętacie dzwonnika z Notre Dame? To dopiero była smutna bajka, za to chwytająca za serce i prawdziwa. Dzieci teraz są trzymane pod kloszem i jak z pod niego wychodzą mają problemy z przystosowaniem do świata.

ocenił(a) film na 8
mordoplejka

Najgorszy będzie Odlot, bo wynudziłem się na tym filmie straszliwie, a pomysły na jakie wpadł scenarzysta tego filmu prawie doprowadziły mnie do rozpaczy. Najlepsi są Iniemamocni, chociaż po głowie chodziły mi także genialne Potwory i spółka, które jednak przegrywają z tym pierwszym z powodu delikatnie naiwnej fabuły (zwłaszcza zakończenia - śmiech zamiast strachu). Auta i Toy Story jako seria znajdują swoje miejsce zaraz za Potworami. Ratatuj jest nudny i nie mogę powiedzieć, żeby zapadł mi jakoś w pamięci na dłużej, a Wall-e razi tak kosmiczną ilością błędów, że aż szkoda pisać.

tycek85

najlepsze - merida waleczna, auta, ratatuj, potwory i spółka
najgorsze - iniemamocni, walle,dawno temu w trawie i jesszcze odlot sie załapie !

ocenił(a) film na 9
mordoplejka

Najlepsze - Uniwersum Toy Story
Najgorszy - Iniemamocni

użytkownik usunięty
mordoplejka

Najlepsze: Gdzie jest Nemo?, Potwory i spółka. A najgorszy? Hmm. Trudno wybrać. Ale stawiam na Iniemamocnych.

ocenił(a) film na 10
mordoplejka

najgorsze: auta 2 / merida waleczna / potwory i spółka
średnie: iniemamocni / wall-e / ratatuj / dawno temu ...
najlepsze: odlot / toy story (zwłaszcza 3) / piorun / gdzie jest nemo

no to chyba wszystkie pixara jakie powstały (pełnometrażowe)

ocenił(a) film na 10
hamsteerr

sorki, koment wyżej napisałem przez pomyłkę z profilu brata, jakby coś ^^ zapomniałem się przelogować :^)

użytkownik usunięty
Qba333

Piorun nie jest Pixara.

ocenił(a) film na 10

Tak wiem, trochę się rozpędziłem ^^

ocenił(a) film na 10
mordoplejka

Toy Story 3 zdecydowanie najlepsze, choć pare innych kapitalnych bajek też zrobili. Najsłabszą dla mnie chyba Iniemamocni

użytkownik usunięty
mordoplejka

Najgorszy - Auta 2 (ale i tak dobry).
Najlepszy - Potwory i spółka/ Toy story.

użytkownik usunięty
mordoplejka

A co do krótkometrażówek to:
Najgorszy - Boundin.
Najlepszy - For the Birds.

mordoplejka

Najlepszy: Auta 2
Najgorszy: Odlot

mordoplejka

Najlepszy - Potwory i spółka, Ratatuj (kocham to jak oni gotują, urabiają ciasta, kroją cukinie, aż mam ochotę wszystko zjeść).
Najgorszy - Merida waleczna. Cieszyłam się na ten film już 2 miesiące przed premierą, a okazało się że fabuła jest bardzo słaba a jedyne dobre sceny pokazane były w czołówce.

Niestety Wall-e nie jest u mnie na 1 miejscu, bo podobał mi się przeogromnie do momentu pojawienia się ludzi, później coraz gorzej. Nie bawi mnie taki humor jaki został tam w dialogach zaprezentowany więc zaczęłam się nudzić.

ocenił(a) film na 10
mordoplejka

WALL-E jest bezkonkurencyjny i perfekcyjny w każdym calu (najgorszym jego elementem jest soundtrack, który i tak jest bardzo dobry).
Najsłabszy... Auta? Dawno temu w trawie? Ciężko wybrać. Nie widziałem Aut 2, a jeśli wierzyć recenzjom, ten byłby najgorszy.

mordoplejka

Widziałem wszystkie pełnometrażowe filmy Pixara, ale nie umiem wybrać najlepszego. Oj strasznie ciężko mi się zdecydować. No nie wiem po prostu. Świetne były "Wall-e", "Potwory i spółka", "Uniwersytet Potworny", "Odlot", "Toy Story 3". Nie umiem wybrać numeru 1.
Za to najgorsze były dla mnie "Ratatuj" (nie lubię francuskiego klimatu) i "Merida Waleczna" (zbyt nijaka, jak na Pixara).

kenexgro

Według mnie wszystkie filmy Pixara są świetne, no może Auta 2 są dość słabe ale nie NAJGORSZE.A krótkometrażówki to najlepsza Luxo.JR.
a jeśli nowsza krótkometrażówka to te z serii toy story.A najgorsza to ta o jednokołowym rowerku(smutna była jak na pixara :( ) .

mordoplejka

Merida Waleczna, Ratatuj/Toy Story

ocenił(a) film na 7
mordoplejka

nie da się wybrać najlepszego, a najgorsza niestety Merida...:(

ocenił(a) film na 10
mordoplejka

Najlepszy - Iniemamocni
Najgorszy - Ratatuj

ocenił(a) film na 8
mordoplejka

Najlepszy - Cała seria Toy Story, Auta, Ratatuj.
Najgorszy - Auta 2

ocenił(a) film na 10
mordoplejka

Najlepszy - Iniemamocni
Najgorszy - Auta

ocenił(a) film na 9
mordoplejka

w szoku jestem jakie są rozbieżne oceny odnośnie filmów Pixara. Wniosek jest jeden: z tej wytwórni każdy znajdzie bajkę dla siebie :)

ocenił(a) film na 6
Asik1989

i chyba właśnie na tym polega wielkość Pixara

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones