PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=172884}
7,2 149 363
oceny
7,2 10 1 149363
8,3 34
oceny krytyków
Toy Story 3
powrót do forum filmu Toy Story 3

Przerażający

użytkownik usunięty

Mając w pamięci piękne obrazy z pierwszej i drugiej części byłam niemiło zaskoczona. Coś tu się popsuło. Film jest wręcz przerażający. Ten miś i sceny w spalarni, na wysypisku śmieci... i ta muzyka... wydaje mi się, że to nie jest dobre dla dzieci. Moja siostra bała się tego oglądać, kiedy kupiliśmy płytę, bo źle jej się wszystko kojarzyło i nie mogła przestać płakać, bo Tuliś zniszczył medalik od Daisy.

ocenił(a) film na 9

Pierwsza część też zawierała przerażające sceny. Poza tym większość produkcji Pixar'a, czy Disney'a przedstawia niezrozumiałe, bądź trudne w odbiorze dla dzieci wydarzenia.

ocenił(a) film na 9

Bo 3 część jest od 12 lat no i też filmy Disney i pixara zawiera straszne sceny dla dosyć małych dzieci i nie tylko w toy story też
widziałem w Meridzie walecznej kilka scen co powoduje że bajka jest dla najstarszych dzieci

ocenił(a) film na 8

Faktem jest że niektóre sceny mogły by przestraszyć małe dziecko. Może stąd też te ograniczenia wiekowe dla starszych dzieci. Chociaż ja miałem wrażenie że te "okropne" sceny miały dobitnie pokazać złą stronę pluszaka a na koniec piękne zakonczenie czyli dobro zawsze wygrywa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones