Trolle

Trolls

2016 1 godz. 32 min.
6,6 29 466
ocen
6,6 10 29466
4 896
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"type":"film","id":597949,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Trolls-2016-597949/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Trolle
  • Lidkaaxox ocenił(a) ten film na: 6

Moim zdaniem dzieciakom 5-12 lat będzie się bardzo podobać. Mnie osobiście irytowało ciągłe śpiewanie i kolorystyka kreskówki. Historia przypomina mi smerfy ;)

• Damiann17 ocenił(a) ten film na: 7

Lidkaaxox Czego sie spodziewasz po animacji dla dzieci? Seksu?

• Lidkaaxox ocenił(a) ten film na: 6

Damiann17 Dlaczego miałabym się spodziewać seksu? Po prostu humoru, który spodoba się też dorosłym tak jak np. w Shreku, Hotelu Transylwania, Zaplątanych, czy w bajce Jak wytresować smoka. Ta animacja jest typowo dla maluchów. Dzieciakom 13-16 lat już się nie spodoba.

• ssendas ocenił(a) ten film na: 7

Lidkaaxox w sumie film był zrobiony aby sprzedać nową wersje fińskich Trolli,dawniej drewnianych kukiełek z długimi,włosami i wybałuszonymi oczami, tutaj są milsze dla oka.

...w sumie to jest lepszy film o Smerfach niż ten który dało nam studio Sony w tym roku. Zabawne.

• gabi_2 ocenił(a) ten film na: 7

Lidkaaxox I właśnie w końcu bajka dla dzieci, ja uważam, że bajki "np. w Shreku, Hotelu Transylwania, Zaplątanych, czy w bajce Jak wytresować smoka" są fajne ale mają dużo tekstów i podtekstów dla dorosłych. A tu jest wesoło, kolorowo i ok, ja sie fajnie bawiłam oglądając tą bajkę.