PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=927}

Trzeci cud

The Third Miracle
6,7 2 793
oceny
6,7 10 1 2793
Trzeci cud
powrót do forum filmu Trzeci cud

SANTO SUBITO !!!!

ocenił(a) film na 9

Ciekawe dlaczego nie puszczają tego filmu w naszej telewizji ;) (przynajmniej ja nie widziałem). Film ukazuje, między innymi, "technologię produkcji" świętych, pozostając jednocześnie obiektywnym, jak sądzę. Chodzi mi o to, że nie odebrałem go jako antyklerykalny, wręcz przeciwnie (na dodatek został nakręcony przed widomymi zdarzeniami). Takie filmy powinni w Polsce pokazywać na okrągło, może by kilka osób zmądrzało. A tak na marginesie czy znacie inne filmy o podobnej tematyce? Jestem też ciekaw czy opisane procedury kościelne faktycznie tak wyglądają.

Deep_Throat

Film jest genialny,daje mocno do myślenia. Jednak nie sądzę, by w Polsce cieszyl sie zbyt wielką popularnością, a szkoda! Osobiście jestem innego wyznania, ale film jest poruszający. Też proszę,jeśli ktoś zna, o filmy o podobnej tematyce. Chyba że Deep Throat już coś znalazł ciekawego i się podzieli?

__Daniel__

Film był emitowany na TVP 1 kilka lat temu.

ocenił(a) film na 8
nd39

Był, bo właśnie w tv go pierwszy raz zobaczyłem.

nd39

Ja też ten film widzialem w telewizjii.............

Deep_Throat

Filmu nie znam, ale polecam ksiazke pt. "Fabryka Swietych", masz tam ukazany caly proces i lektura calkiem ciekawa jesli kogos ciekawi ten temat.

Deep_Throat

Jak można zmądrzeć dzięki temu filmowi ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones