PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702505}

Trzej muszkieterowie

Tri mushketera
5,9 91
ocen
5,9 10 1 91
Trzej muszkieterowie
powrót do forum filmu Trzej muszkieterowie

Jeden z lepszych

ocenił(a) film na 6

Wśród nowszych wersji "Trzech Muszkieterów" jest to jedna z najbardziej udanych adaptacji.

GodAs

Lepsza od tej disneyowskiej ze statkami powietrznymi, ale bez przesady! Juz ta radziecka adaptacja z 78r byla o niebo lepsza. A to wyglada jak jakas produkcja telewizyjna :/

ocenił(a) film na 6
CyboRKg

Tamtej niestety nie miałem okazji zobaczyć. A lepsza nie od "tej disnejowskiej ze statkami powietrznymi", bo tu troszkę zamieszałeś, tylko lepsza od tej disnejowskiej oraz od tej ze statkami powietrznymi (Andersona).

GodAs

Tak czy owak nic nie przebije tej wersji: http://www.filmweb.pl/film/Trzej+muszkieterowie-1973-11224

ocenił(a) film na 6
CyboRKg

Tej też nie widziałem, ale już od wielu osób słyszałem że jest najlepsza. Muszę się koniecznie postarać aby gdzieś ją dorwać. Jak do tej pory najbardziej podobał mi się 10 odcinkowy serial.

GodAs

Jeśli przebija tą wersję :

http://www.filmweb.pl/film/D%27Artanyan+i+trzej+muszkieterowie-1978-100995

to muszę koniecznie zobaczyć.

ocenił(a) film na 10
casic

Moim zdaniem współczesna propozycja rosyjska jest drugą najlepszą wersją muszkieterów właśnie po wersji radzieckiej, film z 1973 jest dobry, ale mimo wszystko lekko przereklamowany.

Demosthene

Ludzie, powiedzcie mi dlaczego aż trzykrotnie odtwórcą roli Aramisa w ekranizacjach muszkieterów był pederastą? Mój komentarz nie ma na celu wdawać się w ideologiczne kłótnie na temat LGBT. Chcę tylko zwrócić uwagę na tą dziwną przypadłość muszkietera Aramisa. Gdyby jeden z muszkieterów był homoseksualistą (mówię oczywiście o aktorach) nawet w każdej ekranizacji, to można powiedzieć że to tylko przypadek. Ale aż trzykrotnie trafiło na nieszczęsnego Aramisa???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones