PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702505}

Trzej muszkieterowie

Tri mushketera
5,9 91
ocen
5,9 10 1 91
Trzej muszkieterowie
powrót do forum filmu Trzej muszkieterowie

Trzej Muszkieterowie

ocenił(a) film na 6

Jakim cudem nie można znaleźć tego filmu wpisując tytuł po polsku ?
Namierzyłem go dopiero po wyszukaniu hasła "Tri Mushketera", co tak na prawdę jest bełkotem nie
wiadomo jakiego pochodzenia, bo ani to po polsku, ani angielsku, ani po rosyjsku. (po rosyjsku tj.:
"Три Mушкетера")
Nie mam pojęcia kto dodaje te filmy do bazy, ale odrobina myślenia by się przy tym bardzo przydała.

GodAs

Nie ma polskiej dystrybucji to i nie ma tytułu polskiego...
Ten tytuł to z angielskiej wiki i kinopoisk - transliteracja anglojęzyczna tytułu rosyjskiego.
http://www.imdb.com/title/tt3274666/
Na filmweb dodaje się właśnie tak - wg IMDb lub innych portali podających tytuły rosyjskie zapisane łaciną... Często to trudne i żmudne, by znaleźć wiarygodną stronę...
Osobiście uważam to za irracjonalne, gdyż mamy polską transkrypcję odnośnie cyrylicy i pochodnych, ale cóż takie są zasady portalu :P
PS
Jak widać nawet multum myślenia wymaga dodawanie tu filmów rosyjskich, czy ukraińskich ;)

pixi222

Zasady tego portalu do glupota w czystej postaci!

CyboRKg

Popieram.

A poprawienie tu nieprawdziwych informacji graniczy z cudem.

casic

Ludzie, powiedzcie mi dlaczego aż trzykrotnie odtwórcą roli Aramisa w ekranizacjach muszkieterów był pederastą? Mój komentarz nie ma na celu wdawać się w ideologiczne kłótnie na temat LGBT. Chcę tylko zwrócić uwagę na tą dziwną przypadłość muszkietera Aramisa. Gdyby jeden z muszkieterów był homoseksualistą (mówię oczywiście o aktorach) nawet w każdej ekranizacji, to można powiedzieć że to tylko przypadek. Ale aż trzykrotnie trafiło na nieszczęsnego Aramisa???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones