PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107715}

Trzy

San geng
6,5 369
ocen
6,5 10 1 369
Trzy
powrót do forum filmu Trzy

rozumiem że ten koleś miał raka wątroby i ta żona go uleczyła tam za pomocą tej chińskiej medycyny i go uratowała,potem ta żona zachorowała na to samo co on, i on tak samo próbował ją uleczyć i udało mu się,potem go potrącił samochód a żona ożyła w trumnie i umarła bo była zamknięta i obaj umarli,ale co się stało z dzieckiem tego policjanta??? i oco chodzi z tym fotografem,kim jest ta dziewczynka w czerwonym, dlaczego na końcu , jest pokazane jak robią zdjęcie tej parze i tej dziewczynce razem? WTF? ogólnie to mój 3 film pod rząd i jestem już trochę śpiący bo rzadko nie rozumuje azjatyckich filmów ale nie mogę do tego dojść:)

Ogółem film na 6 do Phobi 1 czy 2 mu trochę daleko

brof

Właśnie też skończyłem oglądać te trzy historie i według mnie to:
- "dziewczynka w czerwonym" - to nieżyjąca córka taj pary (ponoć usunęli ciążę - czyli miała by ok 6 lat chyba, 3 lata nie żył facet + 3 lata nie żyła kobieta), wiem że to dziwne wytłumaczenie bo skoro usunęli ciąże i ona nie żyje, to niby czemu miała by się starzeć, ale według mnie to jedyne wytłumaczenie.
- na końcu jak już wszyscy nie żyją (facet z tą kobietą) - to są pokazani w trójkę, czyli w końcu "szczęśliwi" razem ze swoim dzieckiem.
- Fotograf - skoro robi zdjęcia zmarłym to z tego wychodzi że to ktoś kto odprowadza dusze? Sam nie wiem.
- a chłopak tego policjanta, to albo widział duchy albo sam też zginął i był jednym z nich (choć na końcu on wychodzi od tego fotografa, odwraca się i nie widzi już wejścia do środka studia więc możliwe że żył.
Sam mam trochę mętlik w głowie, Choć jak zobaczyłem jak ten policjant ogląda nagranie jak ta kobieta wcześniej ożywiła po trzech latach swojego męża to mnie film w tym momencie serio zaskoczył :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones