PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816333}

Tuż po weselu

After the Wedding
6,0 1 928
ocen
6,0 10 1 1928
4,7 3
oceny krytyków
Tuż po weselu
powrót do forum filmu Tuż po weselu

Temat filmu dość oryginalny i raczej nieoklepany. Trudne tematy i trudne decyzje do podjęcia przez bohaterow. Dobrze się ogląda i zastanawia co człowiek by zrobił jakie dokonałby wybory. Podobał mi się a role kobiece są wlasciwie dobrane..

kinomaniak_1211

Tak, tak. Nieoklepany. To jest kobiecy remake duńskiego filmu z 2006 roku.

ocenił(a) film na 7
tomaszjozefowski2884

Witam, czy mozesz podac tytuł filmu i jakies szczegóły ? Chętnie go poszukam i zobaczę.

kinomaniak_1211

"Tuż po weselu". Linia fabularna jest taka sama tyle, że amerykanie zmienili płeć głównemu bohaterowi, którego w duńskiej wersji gra Mads Mikkelsen. Film oglądałem na CDA Premium, jeśli masz to bez problemu znajdziesz. Oceniłem go na 8

ocenił(a) film na 7
tomaszjozefowski2884

Dzieki , za pomoc. Widze, ze gra w tym filmie bardzo dobry aktor. Chętnie go zobaczę ,
film moze byc znacznie lepszy od tego ,ktorego widzialam na Canal +.

kinomaniak_1211

Na ogół amerykańskie remaki filmów zagranicznych są gorsze. Filmy europejskie czy azjatyckie często swoją moc czerpią z konkretnego kręgu kulturowego z którego się wywodzą. Amerykanie spłycają wszystko. Nawet gdy historia ma uniwersalny przekaz.

ocenił(a) film na 7
tomaszjozefowski2884

Obejrzalam polecany film i jestem zla na siebie ,ze wczesniej go nie znalazlam. Pewnie inaczej ocenilabym fim amerykanskiej produkcji bo kino europejskie jest mi bliższe i zazwyczaj ciekawsze. Ja natomiast polecam inne kino "Winni" ( dunski kandydat do Oscara) ,który ma podobną historie. Na Netflxie jest juz wersja amerykanska. Pozdrawiam.

kinomaniak_1211

Dzięki. Ale już oglądałem dawno temu.

kinomaniak_1211

Dziękuję. Ale już go oglądałem dawno temu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones