Tylko dla dorosłych

Adult World

2013 1 godz. 37 min.
5,8 6 945
ocen
5,8 10 6945
4 543
chce zobaczyć
{"rate":2.0,"count":1}
powrót do forum filmu Tylko dla dorosłych
  • Nie wiem czy coś jest ze mną i moim poczuciem humoru nie tak ale ten film był przezabawny. Dawno się tak nie uśmiałam. Fakt, główna bohaterka niesamowicie irytująca, dziewczynka która wymyśliła sobie że będzie poetką i koniec. Ale postać Rubii jest po prostu wspaniała, tak samo Cusack wcielający się w zblazowanego pisarza który lata swej świetności ma już dawno za sobą. Film słodko gorzki, może sama fabuła, pomysł nie jest jakiś wciągający czy wymagający ale ja świetnie się bawiłam.

• XiaoLin ocenił(a) ten film na: 9

headlong Zgadzam się, nawet bardzo. Liczyłam, że wątki dramatyczne będą się ciągnąć i będzie to zaś tylko historia o ciągłym dołku głównej bohaterki, a potem nagle stanie się sławna. Ani trochę się nie znudziłam. Wręcz przeciwnie - zaczęłam go oglądać około 3 nad ranem, bo chciałam ogarnąć tylko 10 minut, żeby zobaczyć czy mi się opłaca ściągnąć i obejrzeć na okienku na uczelni. Pochłonęłam cały naraz. c:
    Plus lubię Emmę Roberts w takim "milszym", bardziej niewinnym wydaniu. Częściej dostaje role typowych jędz i złośnic, a tu proszę - zwariowana, ale trochę wycofana poetka, która wstydzi się wejść do sex-shopu. :P
    No i mój ukochany Evan Peters. <3 Nic dodać, nic ująć!

• Kasha ocenił(a) ten film na: 7

headlong Też się śmiałam :-) i dla mnie irytująca postać poetki była słodka, tak cudownie wyrażała emocje, że była w tym przeurocza :-) bo jak nie lubić kogoś kto wali twoją gitarą w podłogę?! ;-P